Skocz do zawartości

Audi A2


miluch

Rekomendowane odpowiedzi

> Miał ktos okazje pośmigać tym autkiem??

> Szukam opini na temat tego autka, jesli ktoś miał z nim styczność to

> poproszę o wrażenia

Mialem okazje tyle ile wjazd i wyjazd do serwisu na przeglad (pracuje w ASO). Bardzo fajnie sie tym jezdzi. Widocznosc super, a poza tym klasa Audi sama w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miał ktos okazje pośmigać tym autkiem??

> Szukam opini na temat tego autka, jesli ktoś miał z nim styczność to

> poproszę o wrażenia

Nie miałem nigdy przyjemności obcowania z tym modelem, ale na forum audi chodzi takie powiedzenie, że "jest audi i jest A2"

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mialem okazje tyle ile wjazd i wyjazd do serwisu na przeglad (pracuje

> w ASO). Bardzo fajnie sie tym jezdzi. Widocznosc super, a poza

> tym klasa Audi sama w sobie.

A jak awaryjność?? Koszty obsługi??

Będe wdzięczny za szczegóły 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje posmigac tym cudem na trasie Torun-Elblag-torun oraz Torun-Gdans-Torun :D

JEzdzilem wersja 1,4 TDI, ktora jak na 3 cyl silnik bardzo mnie zakoczyla. Jest maly (lekki), zwinny i nawet ma kopa :D ogolnie mozna nim posmigac nawet 170 km/h lub wiecej, ale mi tylko do tylu udalo sie dojsc smile.gif

Siedzi sie wygodnie na wszystkich fotelach, ale mam tylko 175cm`ow smile.gif

Co do kosztow to nie wiem ... wiem tylko ze nic nie zrobisz przy nim sam, poza dolaniem oleju i plynu do spryskiwaczy, bo jest tam plastikowa zaslonka :D

Autem podrozuje sie wygodnie i przyjemnie :D 6h za kolkiem to nie meka, bo siedzi sie na prawde wygodnie i przyjemnie smile.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak awaryjność?? Koszty obsługi??

> Będe wdzięczny za szczegóły

O awaryjności nie mogę zbyt wiele powiedzieć, gdyż mamy jednego klienta z takim autkiem, który bywa raz w roku na przeglądzie. Ale skoro bywa raz w roku to albo nie ma felernego egzemplarza albo po prostu A2 jest OK.

Co do kosztów obsługi... Olej silnikowy: zależy jaki silnik. Jeśli TDI to musi być olej G052 lub spełniający identyczną normę. Jest to olej dośc drogi (65 zł litr). Przy benzynce (ale nie FSI-nie wiem czy takie w A2 występowały kilka lat temu) może być Mobil 1. Inne materiały eksploatacyjne są średnio drogie (mniej więcej jak do Golfa), przy czym części niezamienne z innymi modelami są w cenach takich jak do Audi przystało. 270751858-jezyk.gif Trzeba pamiętać, że A2 jest modelem występującym dość rzadko i zarazem autkiem dla osób kóre mają już ze 1 samochód i je na to po prostu stać żeby jeździć ekskluzywną wersją Golfa o niespotykanej sylwetce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.