Skocz do zawartości

s80 - przymiarki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja tez ta drogą podążałem czyli stilo-volvo i powiadam dobry wybór chcesz zrobić ! ok.gif

Tak na szybko

Może lepiej cos mniejszego na początek s40 albo s60 ok.gif

kolega Zbynek chyba jako jedyny powozi s80 ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam ja tez ta drogą podążałem czyli stilo-volvo i powiadam dobry wybór chcesz zrobić !

> Tak na szybko

> Może lepiej cos mniejszego na początek s40 albo s60

> kolega Zbynek chyba jako jedyny powozi s80

Zgadza się, mam S80 ale jeszcze z silnikiem 2,5D 140KM. Samochód świetny na długie trasy, dasię zrobić nawet 1400km na jednym zbiorniku grinser006.gif

Jak masz jakieś konkretne pytania to pisz ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co sprawdzic przy ogladaniu?

> Standardowe bolaczki?

Standardowo popsuć się w tym aucie może wszystko i jest to loteria na co Ty akurat trafisz.

Począwszy od wycieraczek reflektorów, podnośników szyb i czujników, skończywszy na poważnych usterkach silnika (pękająca głowica, panewki) i oczywiście ASB.

Ale to jest tylko to, co ja słyszałem. Na pewno są także zadowoleni użytkownicy tego modelu, dlatego nie mówię, że każdy egzemplarz będzie taki.

> Czy z 2005 r silnik 2.4 jest ok?

> Slyszalem ze malo awaryjny..

> Automat unikac, to wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdź czy wszystko z wyposażenia elektrycznego działa. W tym samochodzie jest sieć CAN, więc

> wymiana np. przełączników itp nie jest taka prosta jak się może wydawać

Ogladalem jeden kolo nie, odpada, zniszczony strasznie...wogole nie jechal.

To moj 115ph lepiej sie zbiera:(

Szukam nadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam z kacika obok:)

> Mozecie mi cos powiedziec o s80?

> Szukam podobnego autka i wpadlo mi w oko..2,4d 165ph.

> Na co zwrocic uwage,psuje to sie cos?

> Mile widziane porady jakie volvo brac..raczej w "traktorku":)

Miałem okazję przez pewien krótki okres posiadać Volvo s80 t6 czyli 2.8 biturbo 272 plus do tego gaz. Co do silnika nie miałem zastrzeżeń to mimo w pełni sprawnego zawieszenia auto strasznie skrzypialo, stukalo, masa nie zidentyfikowanych dźwięków, jednak polskie drogi odbiły na nim swoje piętno. Elektryka żyła swoim życiem, a dostanie części w miarę rozsądnej cenie było loteria. Bardzo często z pomocą przychodziło tylko ASO, a tam za kawałek przewodu można było zostawić kilkaset złotych. Polecam, ale raczej z pewnego źródła i zdecydowanie z zagranicy no i dla kogoś kogo na utrzymanie auta stać. Przed zakupem koniecznie sprawdź czy wszystko działa, bo potem możesz zostawić dużo pieniędzy na naprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.