Skocz do zawartości

osłona paska osprzętu C8


Igorek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze piszę ale w sumie to nie wiem gdzie mam napisać a może tu są jacyś magicy co mi pomogą.

Mam ja Citroena C8. Nie ma on żadnej osłony na koło ani pasek napędu osprzętu. I co ciekawe, taka osłona podobno istnieje, dostępna w ASO za około 50zł ale nie była montowana seryjnie, takie właśnie info kiedyś znalazłem gdzieś kiedyś na jakimś forum, łącznie z numerem tej części. Niestety nie pamiętam gdzie to było a osłona by się przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy dobrze piszę ale w sumie to nie wiem gdzie mam napisać a może tu są jacyś magicy co mi

> pomogą.

> Mam ja Citroena C8. Nie ma on żadnej osłony na koło ani pasek napędu osprzętu. I co ciekawe, taka

> osłona podobno istnieje, dostępna w ASO za około 50zł ale nie była montowana seryjnie, takie

> właśnie info kiedyś znalazłem gdzieś kiedyś na jakimś forum, łącznie z numerem tej części.

> Niestety nie pamiętam gdzie to było a osłona by się przydała.

sprawdziłem w citroen.service. dla każdego silnika i nie występuje coś takiego dla C8

w innych modelach, starszych były opcjonalnie taki osłonki, na koło alternatora gdy był najwyższym punktem.

W C8 nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdziłem w citroen.service. dla każdego silnika i nie występuje coś takiego dla C8

> w innych modelach, starszych były opcjonalnie taki osłonki, na koło alternatora gdy był najwyższym

> punktem.

> W C8 nie ma

Jest tylko dodatkowa oslona pod zbiorniczek wyrownawczy zeby w razie wyciekow nie kapalo na pasek rozrzadu. Moze o to chodzilo?

Mozna to zamowic w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdziłem w citroen.service. dla każdego silnika i nie występuje coś takiego dla C8

Dzięki. Ja sprawdzałem tylko dla mojego, za to dość dokładnie i na inne wersje silnikowe już zbrakło mi nerwów

> w innych modelach, starszych były opcjonalnie taki osłonki, na koło alternatora gdy był najwyższym

> punktem.

> W C8 nie ma

frown.gif

A przy okazji widziałem, że interesowałeś się rozbudową dogrzewacza ale chyba już sprzedajesz C8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest tylko dodatkowa oslona pod zbiorniczek wyrownawczy zeby w razie wyciekow nie kapalo na pasek

> rozrzadu. Moze o to chodzilo?

> Mozna to zamowic w ASO.

Nie, chodziło o osłonę na koło pasowe i część paska, wszystko od strony prawego koła. Był numer tej części, cena i informacja, że nawet w serwisie nie mają o tym pojęcia, że coś takiego można zamontować. Ale może to było od innego modelu a pasowało do EV2 hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki. Ja sprawdzałem tylko dla mojego, za to dość dokładnie i na inne wersje silnikowe już

> zbrakło mi nerwów

> A przy okazji widziałem, że interesowałeś się rozbudową dogrzewacza ale chyba już sprzedajesz C8?

Można powiedzieć że sprzedałem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.