Skocz do zawartości

citroen xsara picasso montaż tempomatu.


richardo

Rekomendowane odpowiedzi

> Zastanawiam sie nad montażem tempomatu do mojego picasso 2.0hdi

> Ktoś wie jakie czesci potrzeba zeby zamontować tempomat w swoim aucie?

Ja potrzebowałem manetkę którą nabyłem na znanym portalu aukcyjnym i wizyta w serwisie żeby to uaktywnić i tyle, śmiga do dziś. W jednym serwisie jak się dowiedzieli że sam kupiłem manetkę i zamontowałem to zaczęli mi ściemniać że wyszła nota od citroena że nie wolno uaktywniać tempomatów bo to niebezpieczne, jak opowiedziałem to w drugim serwisie to panowie mało nie popękali ze śmiechu. Ten co mi uaktywniał wspominał coś że w niektórych pojazdach trzeba dołożyć czujnik sprzęgła a w innych biegów ale akurat w moim przypadku wszystko było.

Pozdrawiam

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem kilka manetek na portalu aukcyjnym do peugeota i citroena - wygladaja identycznie , ale czy pasuja?

I jak sprawdzic czy musze miec te dodatkowe czujniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzialem kilka manetek na portalu aukcyjnym do peugeota i citroena - wygladaja identycznie , ale

> czy pasuja?

Tak. Tylko są dwie wersje - z limiterem prędkości i bez niego - sam tempomat.

> I jak sprawdzic czy musze miec te dodatkowe czujniki ?

Poszukać kostek w okolicy pedałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja potrzebowałem manetkę którą nabyłem na znanym portalu aukcyjnym i wizyta w serwisie żeby to

> uaktywnić i tyle, śmiga do dziś. W jednym serwisie jak się dowiedzieli że sam kupiłem manetkę

> i zamontowałem to zaczęli mi ściemniać że wyszła nota od citroena że nie wolno uaktywniać

> tempomatów bo to niebezpieczne, jak opowiedziałem to w drugim serwisie to panowie mało nie

> popękali ze śmiechu. Ten co mi uaktywniał wspominał coś że w niektórych pojazdach trzeba

> dołożyć czujnik sprzęgła a w innych biegów ale akurat w moim przypadku wszystko było.

> Pozdrawiam

> B

ile zapłaciłeś w serwisie za to uaktywnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ile zapłaciłeś w serwisie za to uaktywnienie?

Nie pamiętam dokładnie ale chyba coś koło 100zł, co do rodzaju manetek to tak są tylko 2 rodzaje i oba pasują ale nie ma sensu ładować tej z limiterem bo on i tak nie działa (tak gdzieś kiedyś wyczytałem), ja mam tą bez limitera bo była tańsza smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.