Skocz do zawartości

Urwany napinacz paska wieloklinowego Astra F X16XEL


doubleube

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm,

jak w temacie urwał się napinacz paska, myślałem, że tylko pasek, ale niestety cały napinacz.

Najgorsze, że urwał się łącznie chyba z kawałkiem łapy silnika lub wspomagania i teraz nie wiem gdzie szukać tej części.

Znacie to do czego jest przykręcony ten napinacz?

Zdjęcie w załączniku.

Jedna śruba chyba do bloku a druga ???

Może jakieś zdjęcie z katalogu?

Bardzo proszę o pomoc.

post-98525-14352520244061_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiatm,

> jak w temacie urwał się napinacz paska, myślałem, że tylko pasek, ale niestety cały napinacz.

> Najgorsze, że urwał się łącznie chyba z kawałkiem łapy silnika lub wspomagania i teraz nie wiem

> gdzie szukać tej części.

> Znacie to do czego jest przykręcony ten napinacz?

> Zdjęcie w załączniku.

> Jedna śruba chyba do bloku a druga ???

> Może jakieś zdjęcie z katalogu?

> Bardzo proszę o pomoc.

Obie śruby do bloku są przykręcone.

P.S. mam taki napinacz na sprzedaż - konkretnie od 1.4 16V z corsy b - powinien pasować idealnie- odezwij się na PW- za 20.GIF oddam

P.S. nawet pasek mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obie śruby do bloku są przykręcone.

> P.S. mam taki napinacz na sprzedaż - konkretnie od 1.4 16V z corsy b - powinien pasować idealnie-

> odezwij się na PW- za oddam

> P.S. nawet pasek mam

Dzieki za odpowiedz,

to nie jest blok

jak widzisz na zdjeciu jedna sruba jest z kawalkiem lapy (czesci jakiegos szajs metalu), wcale tego napinacza nie musialem odkrecac, był luźny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - weż się trochę ogarnij.

Rozrużniasz naocznie elementy/podzespoły pod maską? Bo wybacz, ale z Twoich wypowiedzi wychodzi, że NIE.

Otwóż maskę i popatrz (napisz na forum) co wg Ciegie ten pasek napędzał (wymień po kolei) a następnie napisz raz jeszcze co wg Ciebie masz urwane - możezrób z dwie fotki jedną dalej, jedną bliżej i na nich zaznacz bo widzę, że Cię to trochę przerasta.

Przecież pisałem Ci, że obie są wkręcone w blok - teraz to może u ciebie już tak nie jest bo np. jedna się wykręcił bądź ścieło ją, nie wiem, co masz aktualnie - ja tylko piszę (i wszyscy inni) jak być powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.