Skocz do zawartości

buty na miasto - krótkie


Rekomendowane odpowiedzi

poleciłby ktoś jakiś fajny model? ok.gif

obecnie mam jakieś długie alpinestars webgore cośtam - i generalnie trzewik ok tylko już przy obecnych temperaturach robi się masakrycznie gorąco frown.gif

niby krótkich butów jest trochę, czy to alpiny czy pumy ale kurde kosztują 500-600zł a przyznam, że wolałbym jednak trochę mniej wydać hmm.gif

chyba, że na tańsze szkoda stóp i pieniędzy ... niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poleciłby ktoś jakiś fajny model?

> obecnie mam jakieś długie alpinestars webgore cośtam - i generalnie trzewik ok tylko już przy

> obecnych temperaturach robi się masakrycznie gorąco

> niby krótkich butów jest trochę, czy to alpiny czy pumy ale kurde kosztują 500-600zł a przyznam, że

> wolałbym jednak trochę mniej wydać

> chyba, że na tańsze szkoda stóp i pieniędzy ...

ja uzywam TCX Jupiter z Gore ale widzialem promo na krotkie alpiny na louis.de (99,95 EUR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poleciłby ktoś jakiś fajny model?

> obecnie mam jakieś długie alpinestars webgore cośtam - i generalnie trzewik ok tylko już przy

> obecnych temperaturach robi się masakrycznie gorąco

> niby krótkich butów jest trochę, czy to alpiny czy pumy ale kurde kosztują 500-600zł a przyznam, że

> wolałbym jednak trochę mniej wydać

> chyba, że na tańsze szkoda stóp i pieniędzy ...

Używam Probiker City, ale to przewiewne buty na bezdeszczową pogodę.

W przypadku deszczu stopa jest mokra, bo język i wstawki z boku są z tkaniny typu "mesh".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja uzywam TCX Jupiter z Gore ale widzialem promo na krotkie alpiny na louis.de (99,95 EUR)

to jeszcze podpytam o jedno, zakładam że jeździsz w dżinsach - nie są za krótkie do krótkich butów? nie wieje Ci po łydkach? moje spodnie (mottowear espada chyba) mają idealną długość do chodzenie więc nie wiem czy na moto nie będą za krótkie (przy długich butach nie ma z tym problemu) niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jeszcze podpytam o jedno, zakładam że jeździsz w dżinsach - nie są za krótkie do krótkich

> butów? nie wieje Ci po łydkach? moje spodnie (mottowear espada chyba) mają idealną długość do

> chodzenie więc nie wiem czy na moto nie będą za krótkie (przy długich butach nie ma z tym

> problemu)

moje espady mam podwiniete bo sa za dlugie, Ty nie jestes straszny szczupak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to nie wiem jakim cudem masz za krotkie, moze sobie te sznureczki w espadach poluzuj

nie są za krótkie - są idealne jak stoję (zawsze mi się wydawały że powinny być za długie właśnie po to żeby przy siadaniu nie zrobiły się za krótkie - tyle, że w moim rozmiarze nogawki były akuratnie długie i już ok.gif)

nic to trza się będzie przymierzyć w butach i spodniach do motocykla i będzie wiadomo ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie są za krótkie - są idealne jak stoję (zawsze mi się wydawały że powinny być za długie właśnie

> po to żeby przy siadaniu nie zrobiły się za krótkie - tyle, że w moim rozmiarze nogawki były

> akuratnie długie i już )

> nic to trza się będzie przymierzyć w butach i spodniach do motocykla i będzie wiadomo

no bo powinny byc za dlugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie

alpine_smx_shoe.jpg

Alpinestars S-MX 1 z tym, że chyba już nie produkują. Ale jest następca smile.gif.

Bardzo wygodne, w zasadzie można chodzić cały dzień i jest OK. Przewiewne i wentylowane na wysokości podeszwy. Oczywiście nie na wodę i pod nogawki podwiewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam takie

> Alpinestars S-MX 1 z tym, że chyba już nie produkują. Ale jest następca .

> Bardzo wygodne, w zasadzie można chodzić cały dzień i jest OK. Przewiewne i wentylowane na

> wysokości podeszwy. Oczywiście nie na wodę i pod nogawki podwiewa.

no dobra ale nogawki latają jak kresz-dres i łydy gołe? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no dobra ale nogawki latają jak kresz-dres i łydy gołe?

Zalezy jakie spodnie. Mam takie jedne dluuuugie i one leza w miare spokojnie na butach. Normalne niestety sie podciagaja wiec trzeba miec dluzsze skarpety palacz.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.