Skocz do zawartości

Zaszlałem i zalałem po raz drugi


Rekomendowane odpowiedzi

> Powiedz proszę, czy Twoje auto ma tak ekstremalnie wysilony silnik że wymaga oleju po 300zł za 4

> litry?

ja zapłaciłem 200

> Czy też może to wynik Twojego widzi mi się - bo lubisz jak portfel jest lżejszy ;-)

Lubię sprawdzać nowe rzeczy - jeden wydaję na piwo i wędki, a ja np. na olej.

> Moja Skoda ma już ponad 300kkm na Mobil 1 (0W-40 i 5W-50) i nawet w Zamościu paliła bez problemu.

No i co z tego? Mi matiz żony pali na najtańszym oleju z Orlenu

> Ja rozumiem, mając auto które ma ze 120 i więcej koni z litra trzeba lać super olej, ale do

> zwyczajnego codziennego wozidła? ;-)

Taki kaprys mam i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja zapłaciłem 200

> Lubię sprawdzać nowe rzeczy - jeden wydaję na piwo i wędki, a ja np. na olej.

Widzisz, ja wolę rzeczy sprawdzone lub przetestowane które mnie nie zawiodą, zboczenie zawodowe zlosnik.gif

> No i co z tego? Mi matiz żony pali na najtańszym oleju z Orlenu

Tyle tylko, że powinieneś polecać dany olej dopiero po przejechaniu na nim kilkuset tysięcy kilometrów a nie kilkudziesięciu zlosnik.gif

Mój Peugeot też na początku był wspaniały, po 70kkm obiecałem sobie nigdy więcej francuskich wynalazków oprócz seksu, jedzenia i wina ;-)

> Taki kaprys mam i już

Spoko, ja wydaję kasę na inne przyjemności niż olej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzisz, ja wolę rzeczy sprawdzone lub przetestowane które mnie nie zawiodą, zboczenie zawodowe

EEEE tam ja mam Evandę do w Zamościu nie ma drugiej, a jak widze po raz 1546 Golfa czy Passata zawnego równeiż wieśwagenem to mnie na wymiotyu zbiera

> Tyle tylko, że powinieneś polecać dany olej dopiero po przejechaniu na nim kilkuset tysięcy

> kilometrów a nie kilkudziesięciu

Ale ja wydze plusy już po kilkudzesięciu..

> Mój Peugeot też na początku był wspaniały, po 70kkm obiecałem sobie nigdy więcej francuskich

> wynalazków oprócz seksu, jedzenia i wina ;-)

Znajomy miał Clio najechał nim 300 tyś i było ok więc nie mam zasady

> Spoko, ja wydaję kasę na inne przyjemności niż olej :-)

Ja też lubię inne przyjemność ale "za młody jestem żeby za nie płacić" zlosnik.gif

Mój przyjaciel zawsze mówił "PAMIĘTAJ !!! nie płać za to co w domu masz za darmo" hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> EEEE tam ja mam Evandę do w Zamościu nie ma drugiej, a jak widze po raz 1546 Golfa czy Passata

> zawnego równeiż wieśwagenem to mnie na wymiotyu zbiera

Wolę się wyróżniać czym innym niż autem zlosnik.gif

Skoda daje Ci gwarancję, że dziewczyna nie poleciała na Twoje auto hehe.gifhehe.gifhehe.gif

> Ale ja wydze plusy już po kilkudzesięciu..

Fajnie, ale to za krótko żeby zauważyć wszystkie minusy - i w tym rzecz.

> Znajomy miał Clio najechał nim 300 tyś i było ok więc nie mam zasady

Clio jest mało skomplikowanym autem, to takie "Polo" hehe.gif

ASO Peugeot to już wogóle hit nad hity - niestety proste auta potrafi naprawić więcej mechaników ok.gif

Ale spoko, w razie kryzysu wieku średniego pójdę albo w Tundrę albo w Alfę cabrio 20.GIF

> Ja też lubię inne przyjemność ale "za młody jestem żeby za nie płacić"

> Mój przyjaciel zawsze mówił "PAMIĘTAJ !!! nie płać za to co w domu masz za darmo"

Miałem na myśli "zabawy" w wojsko, ale spoko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wolę się wyróżniać czym innym niż autem

> Skoda daje Ci gwarancję, że dziewczyna nie poleciała na Twoje auto

Nie chodzi o wyróżnianie ale o to, że nie lubie tak jak wszyscy, to co wszyscy, powelac schematów itd.. jesli wszyscy śmigają VW to jak z przekory nie będę bo to w moim mniemanu obciach

> Fajnie, ale to za krótko żeby zauważyć wszystkie minusy - i w tym rzecz.

E tam nie zgodzę się, może nie wszystko ale da sie dużo wywnioskować

> Clio jest mało skomplikowanym autem, to takie "Polo"

To prawda

> ASO Peugeot to już wogóle hit nad hity - niestety proste auta potrafi naprawić więcej mechaników

Też fakt

> Ale spoko, w razie kryzysu wieku średniego pójdę albo w Tundrę albo w Alfę cabrio

Albo amerykańca z lat 60-tych ok.gif

> Miałem na myśli "zabawy" w wojsko, ale spoko ;-)

Nie ściemniaj... zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.