Skocz do zawartości

audi- rozszyfrowanie nr vin


woox

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na oku jedno auto, niestety od handlarza, A4 2004 rok 2.0 benzyna i na liczniku jest tylko 100 tys. Ma któryś z kolegów możliwość sprawdzenia tego lub jakiejkolwiek innej weryfikacji po numerze vin. Jeżeli tak, to bym podesłał na priv i był mocno zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam na oku jedno auto, niestety od handlarza, A4 2004 rok 2.0 benzyna i na liczniku jest tylko 100

> tys. Ma któryś z kolegów możliwość sprawdzenia tego lub jakiejkolwiek innej weryfikacji po

> numerze vin. Jeżeli tak, to bym podesłał na priv i był mocno zobowiązany.

Nie kupuj A4 z tym silnikiem, bo wydasz majątek na dolewanie oleju no.gif

Pokaż mi ten samochód, może być na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam na oku jedno auto, niestety od handlarza, A4 2004 rok 2.0 benzyna i na liczniku jest tylko 100

> tys. Ma któryś z kolegów możliwość sprawdzenia tego lub jakiejkolwiek innej weryfikacji po

> numerze vin. Jeżeli tak, to bym podesłał na priv i był mocno zobowiązany.

Za darmo raczej nikt Ci nie poda, ja płacę 25-50zł w zależności u kogo dekoduję.

Ale potwierdzam słowa kolegi wyżej-odpuść audicę z tym silnikiem. Znam dwa-jeden kumpla co przynajmniej 2x w tyg jeżdżę z nimw tym audi, drugi sąsiada z wiochy rodzinnej. Oba auta mają te same problemy:

-kilka sek po odpale na zimnym coś grzechocze w silniku (jeden z nich zmieniał wariator,ale okazało się, że to nie to, stał u majstra 2 tyg i rozkładali ręce na tą usterkę

-olej piją w sporych ilościach (nie świadczy to o wyeksploatowaniu tylko o TTTM-jak jeździsz dynamicznie to litr na 1000km nie jest niczym szczególnym)

-np żeby zdemontować termostat trzeba cały przód auta zdjąć, a sam termostat tani nie jest 3 l temu po zniżkach płaciłem 550zł za termostat i 300 czy 350 wymiana kumpla kosztowała)

-drobniejsze usterki jak wypadanie zapłonów nie wiedzieć czemu etc

Ogólnie-daj sobie spokój z tą motorownią, a te 130KM też nie czynią z niego rakiety, jeździ co najwyżej przeciętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.