Skocz do zawartości

Altea Freetrack - dzienne światła można aktywować?


tomecki

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem Ci ja przyjemność powozić wczoraj takie autko jak w temacie. Po pierwsze bardzo przyjemne wrażenia z jazdy, dwulitrowy 140konny dieselek bardzo przyjemnie się prowadzi i na każdym biegu bardzo fajnie czuć, że chce się odpychać cool.gif

Pytanie natomiast jest takie- czy da się aktywować światła dzienne w tej furmance? Szczerze jak wsiadłem i zobaczyłem napis 'auto' na włączniku świateł byłem pewien, że jadę na dziennych (kierowcy z naprzeciwka mnie wyprowadzili z błędu zlosnik.gif ).

Da się cosik z tym zrobić? hmm.gif

Aaaa.... i wrzucenie polskiego lektora do obsługi telefonu... wchodzi w grę? hmm.gifniewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienne wlaczysz w serwisie albo samemu kompem bez problemu. To jest tryb w ktorym swiatla mijania swieca na 85% mocy (chyba ze usstawisz inaczej). Masz jeszcze do wyboru tryby (jakies skandynawski itd) gdzie roznie zachowuje sie pozostsle oswietlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzienne wlaczysz w serwisie albo samemu kompem bez problemu. To jest tryb w ktorym swiatla mijania

> swieca na 85% mocy (chyba ze usstawisz inaczej). Masz jeszcze do wyboru tryby (jakies

> skandynawski itd) gdzie roznie zachowuje sie pozostsle oswietlenie.

Jaki tam jest fejs? Hmm, mam OBD2 do biemdablju- podejdzie? W sumie nie chciałbym kuzynowi nic zepsuć, ale może to jakaś latwa operacja? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> możesz w VCDSie zaprogramowac sobie np halogeny żeby świeciły jako światła dzienne na 70% mocy.

> O lektorze zapomnij

Dałem się namówić na kabelek i zaczynam zabawę cool.gif

Miałem ustawione przeciwmgłowe jako dzienne

(natężenie na 50%) ale w necie jest pełno sprzecznych opinii na temat legalności takiego rozwiązania.

Jak Policmajster będzie upierdliwy, to może nie odpuścić

i nie da sobie wytłumaczyć. Szkoda zachodu.

Dziś wróciłem do dziennych w światłach mijania, ale też osłabiłem na 50%. Myślę że żarówkom nie zaszkodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś wróciłem do dziennych w światłach mijania, ale też osłabiłem na 50%. Myślę że żarówkom nie

> zaszkodzi?

Niestety szkodzi. Zarowki halogenowe wymagaja okreslonej temperatury pracy ktora aktywuje reakcje chemiczna powodujaca regeneracje zarnika Tak wiec w Twoim wypadku zarowka bedzie szybciej "zachodzic"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki tam jest fejs? Hmm, mam OBD2 do biemdablju- podejdzie? W sumie nie chciałbym kuzynowi nic

> zepsuć, ale może to jakaś latwa operacja?

Niestety nie wiem jak tam sie wpiac. Sam nigdy nie grzebalem przy tym smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety szkodzi. Zarowki halogenowe wymagaja okreslonej temperatury pracy ktora aktywuje reakcje

> chemiczna powodujaca regeneracje zarnika Tak wiec w Twoim wypadku zarowka bedzie szybciej

> "zachodzic"

No to lipa...

Podciągnę je trochę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki tam jest fejs? Hmm, mam OBD2 do biemdablju- podejdzie? W sumie nie chciałbym kuzynowi nic

> zepsuć, ale może to jakaś latwa operacja?

Potrzebujesz np takiego kabla:

http://www.e-service.info.pl/index.html

No i oczywiście odpowiedniego oprogramowania grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.