Skocz do zawartości

Malowanie auta w rózne duperelki


lisik

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Chcialbym na swoim aucie, ktore mam w oryginalnym czarnym lakierze namalowac wzorek tego typu na boku auta- ewentualnie drzwi plus tylny blotnik:

47bh.jpg

No i teraz mam pytanie- kiedys mialem aerograf na klapce paliwa i wygladalo to tak ze byl rysunek aero i na to wszystko klar. No wiec pytam jak sie za taki aerograf zabrac- odtluscic np drzwi, walnac aerograf i styka?

czy odtluscic drzwi walnac aerograf i na cale drzwi bezbarwny? Ale przeciez pod bezbarwny trzeba chyba zmatowic powierzchnie zeby sie trzymal.... ale jak zmatowie lakier i walne klarem to chyba nie bedzie polysku tylko jakies rysy pod klarem beda? Ech, to moze na dobra sprawe trzeba wymalowac drzwi baza, na to aerograf i pozniej na wszystko klar?

Ok- a z innej strony- gdy auto nie jest w metallicu i nie wymaga klaru, a aerograf jest metallic i wymaga zeby sie swiecil ladnie? to juz nie wiem- bo jak wtedy cale drzwi Klarem walne to bedzie roznica w kolorze drzwi i reszty frown.gif

HELP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.