Skocz do zawartości

SC 1.1 MPI - Powódź po stronie pasażera...


Luke16

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie porządnie dopadało ... I zaważyłem że mam niezłe bajorko pod wycieraczką a raczej na miejscu pasażera (wycieraczkę już jakiś czas temu zdjąłem bo zaczęło się to po ostatnich deszczach)... Z początku myślałem że wylałem wodę mineralną... Autko wyschło bo były spore upały i zapomniałem o problemie ... Dzisiaj dopadało a tam istna powódź ... Na bank tego nie było odkąd mam SC ... I nie wiem co się mogło stać ... Co może być przyczyną że leci tam woda??

P.S. Auto stało w miejscu podczas deszczu... Więc podłoga odpada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wchodzą Ci jakieś kable np od wzmacniacza...u mnie była tez powódź ponieważ poprowadziłem tamtędy gruby kabel od wzmacniacza i leciało jak ze świni do kabiny...kabel zlikwidowałem wody nima wink.gifogółem dużo osób na ta przypadłość cierpi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie porządnie dopadało ... I zaważyłem że mam niezłe bajorko pod wycieraczką a raczej na

> miejscu pasażera (wycieraczkę już jakiś czas temu zdjąłem bo zaczęło się to po ostatnich

> deszczach)... Z początku myślałem że wylałem wodę mineralną... Autko wyschło bo były spore

> upały i zapomniałem o problemie ... Dzisiaj dopadało a tam istna powódź ... Na bank tego nie

> było odkąd mam SC ... I nie wiem co się mogło stać ... Co może być przyczyną że leci tam

> woda??

> P.S. Auto stało w miejscu podczas deszczu... Więc podłoga odpada...

a uszczelka szyby drzwi nie jest za krótka? u mnie tak jest i po drzwiach leci na dywanik.

Wsiądź podczas deszczu do auta albo niech ktoś leje "ze szlaufa grinser006.gif" i obejrzyj czy nie leci woda po drzwiach przez kieszeń i na dywanik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo.....ale pod wykładziną maty wygłuszeniowe po stronie pasażera mokre były masakrycznie.

Zdemontowałem wykładzinę, wykręciłem poduszkę z deski, wyjąłem kratkę nawiewu i głośnik i widać jak się sączy woda wtedy gdy leję w miejscu łączenia się błotnika,słupka i podszybia - dokładnie gdzie zaczynają się przednie drzwi - dzisiaj wyciągnę lewe nadkole i dalej obadam.

Lejąc wodę widać kropelki ściekające od samej góry po blasze.

To że szyba jest nieszczelna to można sprawdzić dopiero po wydarciu uszczelki - moja to oryginał ale pęknięta i najbardziej nieszczelna jest od góry - leje jak z durszlaka, ale to nie był powód zaciekania na matę pod wykładziną na 100%.

Tak jak pisałem gdzieś przecieka przy laniu po przednim słupku/mocowaniu zawiasów - dzisiaj pewnie obadam do końca albo pozostanie drzeć deskę i dalej szukać. może popękała mastyka na łączeniach ? idzie też przewód do kierunku na błotniku może tamtędy ??

Z linka który ktoś wkleił nie wiele wynika bo nikt nie znalazł powodu nieszczelności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.