Skocz do zawartości

DDT2000


Quattroporte

Rekomendowane odpowiedzi

> Witajcie.

> Czy da się bez zadnych problemów uzytkować DDT2000 2.6 na systemie Windows 7 64bit ??

> Od wczoraj mam kabelek i za cholere nie moge skasowac zadnych błędów. Sczytuje mi Vin ale przy

> probie kasowania jakies errory wyskakują :/

ScanMaster-ELM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest darmowy,

> jak nie spróbujesz to się nie dowiesz

> mi z MII chodzi ładnie niepotrzebnie kupowałem MaxiTest-a

Niestety. NIe łączy się z autem. :/ Chcę tylko błedy skasować a nie moge. DDT2000 łączy się z autem ale nie moge skaswać błedów. Nikt z rodziny nie ma laptopa z Windowsem XP zeby sprawdzić starsze DDT2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety. NIe łączy się z autem. :/ Chcę tylko błedy skasować a nie moge. DDT2000 łączy się z autem

> ale nie moge skaswać błedów. Nikt z rodziny nie ma laptopa z Windowsem XP zeby sprawdzić

> starsze DDT2000

mi dopiero drugi kabel (EML) poprawnie łączył się z kazdym programem, ten CAN (VW itp) nie łączył się z tymi programami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie chce kolejnego kabla kupowac tym razem za 65zł :/ Ale jesli nie bedzie wyjscia. Poki co poszukam kogos z laptopem z xp

Przy kasowaniu błędów wyskakuje takie coś:

Erase failure request Send : 14FF00 Received : 7F1411

Error : 2032 Description : Requested service $14, Negative reply 11 : Service not supported

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> DDT2000 działa na 64 bity. Zmień wersje programu. Najnowszy DDT nie działa jak należy

NIestety nawet na Windowsie XP pojawia się to samo co na "7"

Erase failure request Send : 14FF00 Received : 7F1411

Error : 2032 Description : Requested service $14, Negative reply 11 : Service not supported

VIN mi ładnie odczytuje wiec z autem się jakoś kabelek łączy.

Czyzbym coś zle robił? Sprawdzałem wszystko wersją 2.5.0.0

Nie mam pojęcia co dalej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jako że warto się z tym zapoznać a interface VAG mam już, to pytanko. Który DDT warto pobrać, jeśli można to prosił bym o konkretny link. A jak by był spolszczony lub chociaż EN to było by fajnie.

Google oczywiście zwraca pierdyliard odpowiedzi, ale szukam czegoś sprawdzonego ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako że warto się z tym zapoznać a interface VAG mam już, to pytanko. Który DDT warto pobrać, jeśli

> można to prosił bym o konkretny link. A jak by był spolszczony lub chociaż EN to było by

> fajnie.

> Google oczywiście zwraca pierdyliard odpowiedzi, ale szukam czegoś sprawdzonego

ZTCW to tłumaczenia to tylko i wyłącznie inicjatywa użytkowników, tłumaczą konkretne auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ZTCW to tłumaczenia to tylko i wyłącznie inicjatywa użytkowników, tłumaczą konkretne auta

Tłumaczenia wiem że są sprawą indywidualną.

Ale wiem że są wersje EN, a to juz by w jakimś stopniu temat bariery językowej załatwiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.