-
Zmiana temperatury przełączania na gaz BRC FLY
> A czemu ma sie nie udac? jak Ci sie nie chce znalezc oprogramowania, w necie to podjedz do > gazownika to za grosze Ci to zmieni. Znalazłem oprogramowanie które łączy się z moim gazem i wychodzi na to że to jest BRC SequentFAST. czy ktoś może korzystał z tego softu i jest w stanie pokierować co i jak? Gdybym mieszkał w PL to nie było by problemu ale niestety w moim rejonie nie widziałem nigdzie gazownika. W PL są na każdym osiedlu u mnie niestety jak na lekarstwo ich
-
Zmiana temperatury przełączania na gaz BRC FLY
Witam czy ktoś się orientuje czy da się samemu to ogarnąć za pomocą kompa? Posiadam interfejs do tej instalacji ale nie mam softu. Potrzebuje tylko zmienić temperaturę bo ustawioną mam na 80 stopni i trochę trwa zanim się przełączy
-
Gdzie w EU używane motocykle są w dobrych cenach?
> No widzisz -ja raczej szukam starsze. czego szukasz? Przeglądam co jakiś czas giełdy itp może coś mi wpadnie w oko
-
Motorek 750-1000
Zamierzam sprawić sobie nowy rowerek na weekendowe szaleństwo. W grę wchodzą trzy sprzęty yamaha R1,GSXR 1000 i Honda CBR 900.. Co byście wybrali w kwocie plus minus 3-4 tys EUR?Do tej pory ujeżdżałem Honde CBR 600,Kawasaki ZXR 750,Kawasaki ZX7R.
-
Jaki koszt oklejenia auta w celu zmiany koloru?
> Mój znajomy obkleił swoje bmw e-90 na czarny mat. Zapłacił ok. 5 tys, teraz juz tego nie chce, > chciałby to usunąć, ale schodzi to razem z lakierem. Masz jakieś fotki jak to wyglądało po oklejeniu? Czemu zrywa folie?
-
Renault Laguna II 1.8 B/G grzeje się przy odpaleniu na PB
Witam mam pytanko w sprawie autka,co może być przyczyną jak odpala się auto na benzynie to po jakimś czasie się grzeje i zapala się lampka od przegrzania,jak odpalę auto z gazu problem nie występuje?
-
DDT2000
DDT2000 działa na 64 bity. Zmień wersje programu. Najnowszy DDT nie działa jak należy
-
ile można za to wziąc?
> za stówe to mi się tego niechce nawet z auta wydłubywać, tam jest tyle kabli że trzeba pół auta > rozkręcić Pisałem to do kolegi wyżej co za 50 pln nie mógł swojego sprzedać A Tobie też dam 100 ....................... Euro heeh
-
ile można za to wziąc?
> ... > Niedawno wystawiłem coś podobnego Pioneera. Kilka lat temu topowy model. Metalowy panel, nawigacja, > bajery. W komplecie antena i CD z mapami. > 50zł. nikt nie chciał dać. dam 100
-
Jaki kabel kupic do sekwencji STAG 4 ?
> to po co ci kabel, narobisz sobie dziadostwa i tyle Nie jestem kompletnym idiotą i nie będe robil czegos czego nie zrozumiem. potrzebuje sobie jako tako wyregulowac rezerwe bo teraz wogole nie dziala i popatrzec co do czego. Czytac umiem i znam programy diagnostyczne,nie bawilem sie jeszcze tylko gazem i chce wlasnie podszkolic swoja wiedze w tym zakresie. Są tu jak sądze ludzie z wiedzą i moze co nieco pomoga
-
Kod do radia Megane II
> Mam problem z odnalezieniem kodu do radia. Jak wygenerować kod do tego radia? Telefon z androidem i ta apka załatwi sprawe jakiś tekst a jak nie masz telefonu z andkiem daj fotke numerów radia i Ci podam kod
-
Jaki kabel kupic do sekwencji STAG 4 ?
Potrzebuje kabelek do kompa do staga 4,brać pierwszy lepszy z alledrogo czy szukać jakiegos konkretnego kabelka? Nie znam sie na tym i nie wiem czy sa jakieś lepsze gorsze kable czy nie ma to wiekszego znaczenia?
-
Tankowanie gazu - Niemcy, Dania
> W Niemczech tankujesz sam, na koncówke pistolet jest nakręcany, i trzeba samemu trzymac przycisk na > dystrybutorze. Dokładnie jak kolega wyżej pisze,jak żle nakręcisz to się po prostu dystrybutor nie włączy. Na niektórych stacjach są dystrybutory na niemiecką i polską końcówkę
-
Renault Clio 1,5 dci
> niestety to nie zawsze działa. Próbowałem podpiąć się do MII ELMem i DDT2000 go nie widziało, inne > programy, które się połączyły widziały tylko czasem jakieś pojedyncze wpisy. Dopier Clip > wywalił ich kilkanaście i pokasował Kolego na Elmie nie odczyta dlatego wkleiłem link do interfejsu VAG KKL i w połączeniu z DDT2000 można zdziałać prawie wszystko. Linke do najnowszej bazy 680mb mogę podać na prv.
-
Renault Clio 1,5 dci
> A może tylko bład poduchy do wykasowania..Wogóle czym moge sprawdzic swoja megane przed 2002r bo > chyba elm 327 pow.2002r. Np taki kabelek jakiś tekst i do tego DDT2000
Htcdesirez
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta