Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

zielin

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  1. zielin odpowiedział tygry na temat - Volkswagen
    > swoje jak swoje, ale dzieci tym wozilem do szkoly i ze szkoly. Skoro woziłeś tym dzieci to sam już odpowiedziałeś sprzedaj w cholerę weź jakiś mały kredyt i kup coś innego szkoda zachodu bo doprowadzenie tego do stanu z przed wypadku będzie nieopłacalne. Dostaniesz kasę z OC oraz za sprzedaż tego co masz to uzbierasz na podobnej klasy Seata a może już tą po liftingu
  2. zielin odpowiedział micha- na temat - Francowate
    Witam jeżeli ktoś jest zainteresowany sprzedam moją Cytrynkę w dobre ręce http://olx.pl/oferta/ladny-citroen-c5-z-lpg-CID5-ID7Wjh5.html
  3. > Mam niby automatyczne światła. Przełącznik na 0 z napisem obok "auto" ale światła zawsze włączam > ręcznie bo na ten automat nie ma co liczyć. Czasem coś mojej cytrynie odwalało i włączała > sobie światła na chwilę, najczęściej w dzień po wjeździe może w cień czy coś podobnego, ale > dziś już zaczęło mnie trafiać. W ciągu kilkuset metrów dojeżdzania pod blok światła zapaliły > się i zgasły trzykrotnie. Nie liczę ile razy to się działo wcześniej bo dopiero pod koniec > jazdy zacząłem liczyć no ale coś jest nie tak a ja nie po to płacę chore pieniądze za ksenony > i montuję moduł świateł, żeby mi kreatiw technolożi sam mrugał światłami jakby idiota > prowadził. Od czego zacząć poszukiwania usterki? Czy może po prostu wyłączyć tą wspaniałą > opcję Lexią? Powiem Ci jak to u mnie działa w C5. Żeby zadziałały automatyczne włączanie pomijając czujnik musisz włączyć na zapłon i na manetce musi być auto ustawione i od czoła manetki powinieneś mieć przycisk wciśnij aż usłyszysz brzdęk i wyłącz zapłon i wtedy światła powinny załączać się z automatu. U mnie to zadziałało. Daj znać czy działa
  4. zielin odpowiedział Rober na temat - Francowate
    > jaki jest sens sprawdzania auta po zakupie > jeżeli się okaże że lipa, to co sprzeda ? Wiesz ja tam sprawdzam przed zakupem ale mogę pomóc koledze jeżeli chce
  5. zielin odpowiedział Rober na temat - Francowate
    > ee- sąsiad kupił wygląda ok jak na swój przebieg który wynosi 70pare tyś.tak pytam może czasami > ktoś ma gdzieś dostęp. załatw Vin podam koledze w serwisie
  6. radze podjechać sprawdzić w jakimś serwisie, miałem podobnie i kosztowało mnie to wymianę chłodnicy klimatyzatora ( koszt około 350 zł )
  7. wtryskiwacze, elektryka no i blachy i cała reszta która wymienili moi poprzednicy
  8. zielin odpowiedział szklasty na temat - Francowate
    > wszyscy życzą bezawaryjności...musi cuś jest na rzeczy Nie masz co się bać tych opinii o francach że są awaryjne moim zdaniem to tylko bajki sam jeżdżę drugą francom i wielkich awarii nie miałem a wcześniej jeździłem innym markami i wypadają identycznie jak franca
  9. zielin odpowiedział szklasty na temat - Francowate
    > Przytrafiło się zmienić furke na francuską myśl techniczną więc melduję się na francowatym > Od jutra jeżdżę Scenikiem 1,5 dci 105 z 2010r. > Chwilę zajmie nauka obsługi tego komputera . > Pozdrawiam i do następnego postu Witam i życzę szerokości i bezawaryjności
  10. zielin odpowiedział albatros66 na temat - Francowate
    > Panie i Panowie > Kolega szuka dla żony Citroena Xsara Picasso - WAŻNE - z lat 2002-2006 (taki budżet) > i pyta Was który z produkowanych wtedy silników w CXP jest najbardziej bezproblemowy > (czyli najmniej problemowy). Wiadomo, że może już być spory przebieg, więc także trwałość?? > Czy HDI z lat 2002-2006 (1.6 i 2.0) są godne uwagi? > A z benzyn która (gaz niekoniecznie ale jak się trafi > z gazem): brać 1.6 czy 1.8 ? > Ewentualnie typowe sprawy na które należy zwrócić uwagę??? > Belka ??? > AL Ja bym brał 1,8 benzynę golasa i sam założył LPG a jeżeli nie masz na to czas to kup z gazem ale jakąś lepszą instalacja typu Stag 4, Landi renzo, Lovato, BRC - pod warunkiem że będzie dobrze ustawione. Co do belki to musisz sprawdzić w jakim jest stanie ( czy nie jest zbytnio skorodowana ) co do HDi to się nie wypowiem bo ja jeżdżę tylko benzyna +LPG i powiem Ci szczerze auto dobre dla kobiety bo wysoko się siedzi i wygodnie ale moim zdaniem godny polecenia.
  11. > Tym bardziej że w C5 break jest tam fabryczne miejsce na wlew LPG dokładnie dobrze mówisz Paweł jest tu miejsce na wlew, chciałem tutaj mieć wlew ponieważ już obowiązuje przepis że można samemu tankować LPG - tylko niestety Nasze stacje nie wszystkie na to pozwalają
  12. > Tak z ciekawości, ile kosztuje teraz taki wypas? dokładnie 2630 zł z oszustem wskaźnika paliwa i wlewem gazu tam gdzie paliwa bo to bardzo wygodny sposób
  13. > Jak z szerokością kanapy w takim Citroenie ? Jest miejsce z tyłu dla 3 osób ? powiem tak 2 dorosłe osoby siedzą wygodnie plus dziecko choć na upadłego można by 3 dorosłe osoby posadzić
  14. To się pochwalę w dniu dzisiejszym zagazowałem mojego karawana instalacja Landi Renzo wtryski Lovato a zbiorniczek w kole 55L - nic teraz tylko jeździć
  15. > To, że producent pisze 80 to sobie pisze > Z doświadczeń własnych ponad 23 letniej eksploatacji citroenów w każdym POD korek wchodzi dużo > więcej niż do odbicia czy zniknięcia kresek z wyświetlacza > w XMa 80/94 > w Evasiona 80/94 > w C8 80/88 > w C5 I/II 60/65 > najmniej przekracza w C3 i C4GP raptem o 3-4 litry na zbiorniku > fakt że takie zatankowanie trochę długo traw Na pewno będzie to dłuższa zabawa jednak wczoraj zatankowałem niby do pełna za 245 zł więc nie był aż tak pusty

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.