Skocz do zawartości

ależ ja mam bidę wersję dla ubogich


jozek

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem zamontować głośniki w tylnych drzwiach,

nawet nie przyszło mi do głowy że do drzwi ni została pociągnięta instalacja głośnikowa, nawet miałem ochotę dorobić instalację ale ... hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

20 min rozbierania tapicerki psu w dupę hahaha.gif

hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chciałem zamontować głośniki w tylnych drzwiach,

> nawet nie przyszło mi do głowy że do drzwi ni została pociągnięta instalacja głośnikowa, nawet

> miałem ochotę dorobić instalację ale ...

> 20 min rozbierania tapicerki psu w dupę

co ty masz za wersję wyposażenia? yikes.gif

w sejaku to nawet kabel do obrotomierza miałem fabrycznie podciągnięty pod miejsce montażu grinser006.gif

nie poddawaj się, w końcu Philips Renault Fit hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co ty masz za wersję wyposażenia?

szczególną i wyjątkową

- bez termometru,

- manualne lustra

- jedna szyba w prądzie, bo druga nie działa hehe.gif

> w sejaku to nawet kabel do obrotomierza miałem fabrycznie podciągnięty pod miejsce montażu

o Daewoo Nexii nie wspomnę

> nie poddawaj się, w końcu Philips Renault Fit

pajonier ok.gif sa z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale co nie dziala?? bo to moze byc wiele elementow... przelacznik, silniczek jesli nie dziala

> wogole a jesli dziala a nie otwiera to linki badz sama mechaniczna czesc podnosnika...

nie podnosi/opuszcza

korzystając z obu przełączników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> proszę

tee słuchaj mnie uważnie zlosnik.gif

dzisiaj miałem okazję przejechać się Megą jako pasażer, bo piwo.gif że szwagrem śmy robili

iiiiiiiiiiiiiii

przy próbie podnoszenia szyby do góry słychać wyraźną chęć jej pójścia w górę...na przełącznik przy kierowcy tak nie reaguje. na próby opuszczania nie reaguje z oby przełączników ... nadal obstawiać moduł/sterownik ? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tee słuchaj mnie uważnie

> dzisiaj miałem okazję przejechać się Megą jako pasażer, bo że szwagrem śmy robili

> iiiiiiiiiiiiiii

> przy próbie podnoszenia szyby do góry słychać wyraźną chęć jej pójścia w górę...na przełącznik przy

> kierowcy tak nie reaguje. na próby opuszczania nie reaguje z oby przełączników ... nadal

> obstawiać moduł/sterownik ?

ciężko powiedzieć ale ciągle obstawiał bym sterownik. I tak jest to najtańsza z opcji zlosnik.gif chcesz to sam robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.