Skocz do zawartości

Budżetowa myjka ciśnieniowa


Dyrman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakieś dwa lata temu odebrałem na Shellu za punkty myjkę ciśnieniową Boscha. Nie była rewelacyjna (chyba najniższy model), a w dodatku zimą wchodząc po ciemku do garażu nadepnąłem na lancę, której teraz nie opłaca mi się dokupować bo kosztuje chore pieniądze. Pora więc na zakup następcy. Wpadł mi w oko Black&Decker PW1700. Macie może jakieś doświadczenia z użytkowania myjek tej marki? Z opisu wynika, że ma ameliniową pompę, wiec to chyba plus... A może polecilibyście coś innego w granicach ~400 zł? Nie mam dużych wymagań, wiem że po myjkach tej klasy nie ma co oczekiwać zabójczego ciśnienia - urządzenie ma służyć do opłukania auta, elewacji domu, podjazdu itp.

Jakieś opinie, sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Jakieś dwa lata temu odebrałem na Shellu za punkty myjkę ciśnieniową Boscha. Nie była rewelacyjna

> (chyba najniższy model), a w dodatku zimą wchodząc po ciemku do garażu nadepnąłem na lancę,

> której teraz nie opłaca mi się dokupować bo kosztuje chore pieniądze. Pora więc na zakup

> następcy. Wpadł mi w oko Black&Decker PW1700. Macie może jakieś doświadczenia z

> użytkowania myjek tej marki? Z opisu wynika, że ma ameliniową pompę, wiec to chyba plus... A

> może polecilibyście coś innego w granicach ~400 zł? Nie mam dużych wymagań, wiem że po myjkach

> tej klasy nie ma co oczekiwać zabójczego ciśnienia - urządzenie ma służyć do opłukania auta,

> elewacji domu, podjazdu itp.

> Jakieś opinie, sugestie?

tez jestem na etapie szukaneia myjki, jakos żal mi wydac 800-1000 za karchera, ja zastanawiam sie nad myjka lidla co na plus:

- jest to produkt lavora robiony dla lidla

- ma alu pompe

- ma zwijany waz

- ma zasobnik na detergent

- na stronie levora sa dostepne czesci i dodatki w cenach nizszych jak konkurencja.

- no i cena 4 setki, jak padnie to lidl bez problemow wymienia albo naprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mniejszą 1400W, używam jej 4 lata i nie ma żadnych problemów. Używam do tego, co wymieniłeś. Używałem jej do mycia odkopanych fundamentów, bardzo nierównych, więc pracowała w długich cyklach bez przerwy i dała radę. Jedynie do czego mogę się przyczepić, to pianownica dołączona do kompletu. Jest do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Jakieś dwa lata temu odebrałem na Shellu za punkty myjkę ciśnieniową Boscha. Nie była rewelacyjna

> (chyba najniższy model), a w dodatku zimą wchodząc po ciemku do garażu nadepnąłem na lancę,

> której teraz nie opłaca mi się dokupować bo kosztuje chore pieniądze. Pora więc na zakup

> następcy. Wpadł mi w oko Black&Decker PW1700. Macie może jakieś doświadczenia z

> użytkowania myjek tej marki? Z opisu wynika, że ma ameliniową pompę, wiec to chyba plus... A

> może polecilibyście coś innego w granicach ~400 zł? Nie mam dużych wymagań, wiem że po myjkach

> tej klasy nie ma co oczekiwać zabójczego ciśnienia - urządzenie ma służyć do opłukania auta,

> elewacji domu, podjazdu itp.

> Jakieś opinie, sugestie?

Nilfisk z 5 letnią gwarancją wink.gif Mam i polecam zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nilfisk z 5 letnią gwarancją Mam i polecam

tez ja posiadam i tez polecam

tyle ze proponuje poszukac na ibood.pl oferty

ponizej 400 pln do dostania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tez ja posiadam i tez polecam

> tyle ze proponuje poszukac na ibood.pl oferty

> ponizej 400 pln do dostania

Ostatnio w Castoramie (jakieś 3 tygodnie wstecz) była na promocji za 440 zł. Kupiliśmy, działa, fajny jest ten 15 m wąż do przetykania kanalizacji - może się przydać. Więcej nie powiem, bo nie było czasu testować za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam nilfiska tylko model ciut słabszy, bodajże c.100 czy jakoś tak. Kupiłem ją w castoramie za 269pln do opłukania samochodu czy też wyczyszczenia czegokolwiek jest dobra. Zastanawiałem się nad karcherem, ale szybko zmieniłem zdanie, bo teraz karcher to nie to co kiedyś, tylko zwykły szajs w modnych ciuchach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam mniejszą 1400W, używam jej 4 lata i nie ma żadnych problemów. Używam do tego, co wymieniłeś.

Podpisuje sie dwoma rekoma. Sprzet OK, ale ta pianownica - kicha;)

też około 4 lat działą bez zająknięcia - oops oring zmieniłem na wężu bo podciekał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Jakieś dwa lata temu odebrałem na Shellu za punkty myjkę ciśnieniową Boscha. Nie była rewelacyjna

> (chyba najniższy model), a w dodatku zimą wchodząc po ciemku do garażu nadepnąłem na lancę,

> której teraz nie opłaca mi się dokupować bo kosztuje chore pieniądze. Pora więc na zakup

> następcy. Wpadł mi w oko Black&Decker PW1700. Macie może jakieś doświadczenia z

> użytkowania myjek tej marki? Z opisu wynika, że ma ameliniową pompę, wiec to chyba plus... A

> może polecilibyście coś innego w granicach ~400 zł? Nie mam dużych wymagań, wiem że po myjkach

> tej klasy nie ma co oczekiwać zabójczego ciśnienia - urządzenie ma służyć do opłukania auta,

> elewacji domu, podjazdu itp.

> Jakieś opinie, sugestie?

Ja kupiłem w 2011 B&D 1500.

dziala bezawaryjnie, myje samochody, silniki, maszyny rolnicze. jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale wiesz,. że tam się zmienia codziennie oferta

> dopisać wypada, że w dniu dzisiejszym jest ta myjka Nilfisk w dosyć dobrej cenie

kupiłem... dostawa koło 16 lipca.

Ps. Dzięki za wcześniejszy namiar na tą stronę ok.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle okazało się że autokącik jest niezawodny smile.gif

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi, obczaiłem wszystkie propozycje 20.GIF

Wybór był trudny, ale dzisiejsza podlinkowana oferta z iBooda przeważyła szalę na korzyść Nilfiska - myjka zamówiona smile.gif

Jeszcze raz dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i jak zwykle okazało się że autokącik jest niezawodny

> Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi, obczaiłem wszystkie propozycje

> Wybór był trudny, ale dzisiejsza podlinkowana oferta z iBooda przeważyła szalę na korzyść Nilfiska

> - myjka zamówiona

> Jeszcze raz dzięki!

waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.