Skocz do zawartości

Spot / W-wa / Tor Stegny / fotki


JustRalf

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę odbył się na warszawskich Stegnach spot "Miłosników Francuzów" wink.gif

---> profil na FB ok.gif

Kilka fotek ode mnie zlosnik.gif

1u07.jpg

oezl.jpg

Już nie pamiętam kiedy poprzednio byłem na spocie Pugiem 893goodvibes.gif

w9qj.jpg

Przy okazji... tak ładnie trzyma się lakier położony w ASO zlosnik.gifok.gif

9isg.jpg

Przedstawicielstwo z AK:

Justralf (i seledynowa), Muzyk, dexter_900

if6t.jpg

Atrakcjami spotu były podstawione dwa Renuary: Clio i Captur wink.gif

Można było się przymierzać a nawet się przejechać.

fzxk.jpg

fifm.jpg

1nol.jpg

wven.jpg

m1s2.jpg

i54a.jpg

8hw6.jpg

Było też "mobilne studio reklamy" zlosnik.gif

r0k0.jpg

Może by pomyśleć o jakichś spotach u nas? zlosnik.gif

"Miłośnicy Francuzów" mają kolejny spot w tym samym miejscu: 20 lipca o 15:00 --> FB ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy okazji... tak ładnie trzyma się lakier położony w ASO

o, moze to Ci sami specjalisci jak w AutoPlazie hehe.gif

jak mi pomalowali zderzak to zaczal klar platami schodzic... oczywiscie zaraz po gwarancji na usluge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o, moze to Ci sami specjalisci jak w AutoPlazie

> jak mi pomalowali zderzak to zaczal klar platami schodzic... oczywiscie zaraz po gwarancji na

> usluge

W ASO pracują sami wybitni... przy Peugeocie przekonałem się o tym nie raz i w niejednym serwisie no.gif

Co do mojego "odprysku"... w sumie tył robili w grudniu 2009, to może już po prostu po tyyylu latach miało prawo? hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ASO pracują sami wybitni... przy Peugeocie przekonałem się o tym nie raz i w niejednym serwisie

> Co do mojego "odprysku"... w sumie tył robili w grudniu 2009, to może już po prostu po tyyylu

> latach miało prawo?

ja niestety bylem zmuszony 2 razy robic obecne auto i oba w Renault na Puławskiej. Za pierwszym razem im troche nie wyszlo dobranie koloru. Za drugim razem bylo ok. Tak wiec to tez roznie bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Jest drugi termin zlosnik.gifok.gif

Quote:

Parking koło Toru Stegny przy myjni gąbkowej wjazd od Idzikowskiego. Jak jeszcze ktoś nie wie to szukać bordowej 406 combi.

W razie zepsucia się pogody przeniesiemy się z Stegien do Best Mola na parking podziemny a gdzie dokładnie to ustalimy na miejscu już.

Tylko przyjedźcie w dużej grupie. Wydarzenie jest tak wcześnie zrobione że zdążycie się napatrzeć na nie.
smile.gif


FB wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Quote:

> Parking koło Toru Stegny przy myjni gąbkowej wjazd od Idzikowskiego. Jak jeszcze ktoś nie wie to

> szukać bordowej 406 combi.

> W razie zepsucia się pogody przeniesiemy się z Stegien do Best Mola na parking podziemny a gdzie

> dokładnie to ustalimy na miejscu już.

> Tylko przyjedźcie w dużej grupie. Wydarzenie jest tak wcześnie zrobione że zdążycie się napatrzeć

> na nie.

Przypominam: Jutro, 16:00, Stegny zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.