Skocz do zawartości

e szkolenia nigdy za mało


balu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie cool.gif

byłem sobie ja w Ułęży i kurdę stwierdzam, że na razie to ja dobrze tylko stopkę rozkładam zlosnik.gif

He he he ale tak już bez żartów w mordę jeszcze nie mam powtarzalnych winkli i sporo nauki przede mną.

Wigibasy parkingowe ogarniam, tak winkle jeszcze do poprawki crazy.gif

Hamowanie ostre daje radę ale ostry i szybki winkielek i porcięta zapociłem he he he.

Ale będę się szkolił jeszcze zlosnik.gif a i metzelerki na mokrym trzymają super 893goodvibes.gif ale cykor we mnie siedzi zlosnik.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie

> byłem sobie ja w Ułęży i kurdę stwierdzam, że na razie to ja dobrze tylko stopkę rozkładam

> He he he ale tak już bez żartów w mordę jeszcze nie mam powtarzalnych winkli i sporo nauki przede

> mną.

> Wigibasy parkingowe ogarniam, tak winkle jeszcze do poprawki

> Hamowanie ostre daje radę ale ostry i szybki winkielek i porcięta zapociłem he he he.

> Ale będę się szkolił jeszcze a i metzelerki na mokrym trzymają super ale cykor we mnie siedzi

> pozdrawiam

Polecam kilka razy w sezonie pojechać na tor (Radom, Toruń)

mi to znacznie pomaga przypomnieć sobie niektóre rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech tory, Alpy wszystko pięknie ale moje serce.gif musi jeszcze się wprawić i km troszkę nawinąć kilka szkoleń zrobić w Ułęży (mamy dość blisko) a i wtedy spokojnie do motocyklizmu podchodząc może Alpejskie drogi odwiedzimy wink.gif.

Ja też spokojnym staram się być ale by nie poruszając odwiecznej dyskusji odwijam czasem. Ale na szkoleniu świadomość odwijania dopiero się pojawia zlosnik.gif

Tak więc dziś moto umyte wywoskowane polerka wydechu zrobiona i jest pięknie cool.gif

Kurcze musze zmierzyć kierę bo koleś mi cofnął i przewrócił sprzęta i nie wiem czy się nie skrzywiła crazy.gif

Ale w sumie jedzie prosto jak puszczę kiere i przy takim paciaku by się skrzywiła?? Co prawda lekko się przesunęła hmm sam nie wiem

A oponki malina zostało jeszcze jakieś 7 mm by zamknąć przód wink.gif mokro było troszkę oink.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.