Skocz do zawartości

impregnat do kamienia


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

chce na sciane nad blatem w kuchni dac

plytka-elewacyjna-milano-stone-master,big.jpg

z biala fuga. Nastepnie musze zaimpregnowac, zeby sie tego nie imala kawa, cola, sok z burakow i wismi, olej, smalec i owsianka syna. Czy preparaty typu stonesil, dynasil i inne dadza rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zwykły, żółty klinkier z Przysuchy i szare fugi. Całość zaimpregnowane jakimś impregnatem sprzed 10 lat. Wtedy to była najlepsza seria. Później mogę sprawdzić nazwę.

Ogólnie daje radę ale z tymi kropelkami jak na zdjęciach to ściema.

No i cegła zaimpregnowana trochę się błyszczy w stosunku do surowej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam zwykły, żółty klinkier z Przysuchy i szare fugi. Całość zaimpregnowane jakimś impregnatem

> sprzed 10 lat. Wtedy to była najlepsza seria. Później mogę sprawdzić nazwę.

> Ogólnie daje radę ale z tymi kropelkami jak na zdjęciach to ściema.

> No i cegła zaimpregnowana trochę się błyszczy w stosunku do surowej.

> Pozdrawiam.

moze sie blyszczec, mi to nie przeszkadza. Widzialem kostke brukowa w hurtowni budowlanej, na ktorej sobie spoczywaly kropelki oleju i nie wsiakaly - nie wyglada mi to na scieme. Inna sprawa, to zmywanie przez deszcz - w kuchni deszczu mial nie bede, a mozna impregnacje ponawiac co pare lat.

Chce tez zaimpregnowac plytki ceglane czerwone, ktore zamierzam polozyc na kominku, impregnatem poglebiajacym kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moze sie blyszczec, mi to nie przeszkadza. Widzialem kostke brukowa w hurtowni budowlanej, na

> ktorej sobie spoczywaly kropelki oleju i nie wsiakaly - nie wyglada mi to na scieme. Inna

> sprawa, to zmywanie przez deszcz - w kuchni deszczu mial nie bede, a mozna impregnacje

> ponawiac co pare lat.

> Chce tez zaimpregnowac plytki ceglane czerwone, ktore zamierzam polozyc na kominku, impregnatem

> poglebiajacym kolor.

sprawdz jeszcze zakres temperatury "pracy" impregnatu - np. czy para z czajnika czy ciepło z gotowania nie skróci jego zywotności... za zakryłem cegły nad blatem hartowaną, przezroczystą szybą-przynajmniej mam gładką powierzchnię do czyszczenia cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.