Skocz do zawartości

powitanie i malutki problemik na początek


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowa dlatego witam wszystkich serdecznie.Moje autko jest wiekowe,ale teraz kiedy ma byc sprzedane.chodzi jak burza spadło spalanie /wymieniona sonda lambda,silnik krokowy,czujnik położenia wału,termostat/ nie szarpie nie gaśnie npo dojechaniu do skrzyżowania.Mam drobny problemik ,bo samochód już wyceniony,a któś wsiadł do niego i bawił się przyciskami otwierania szyb od strony kierowcy i zameldował mi,ze mu klawisz został w ręku

Najprawdopodobniej pocciągnął na cha....a to delikatne jest.Czy wystarczy wymienić włącznik na nowy? czy uda się go naprawić po zdemontowaniu?Te włączniki są rózne w zależności od tego której szyby dotyczą /kierowcy czy pasażera?Może ktoś potrzebuje oryginalny nastawnik biegu jałowego produkcji Boscha ,mnie kosztował 360 żeta ale odstąpię taniej nówka ,bo chodzi na używce,a ten kupiony był w zapasie na wypadek awari uzywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli zostało urwane uszko w korpusie wyłacznika to trzeba będzie wymienić na nowy w przypadku gdy wszystko jest całe wystarczy złożyć i powinno działać.

Ale żeby nie było tak całkiem fajnie to trzeba wyjąć wyłącznik, a ja to robiłem poprzez zdjęcie boczku tapicerki.

Dla wprawnego maniaka Bravolotów to ok 15min roboty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Jeżeli zostało urwane uszko w korpusie wyłacznika to trzeba będzie wymienić na nowy w przypadku gdy

> wszystko jest całe wystarczy złożyć i powinno działać.

> Ale żeby nie było tak całkiem fajnie to trzeba wyjąć wyłącznik, a ja to robiłem poprzez zdjęcie

> boczku tapicerki.

> Dla wprawnego maniaka Bravolotów to ok 15min roboty.

> Pozdrawiam

Bardzo dziękuję za odzew.Ja to rozwiązałam kupując na allegro

cały ten moduł z wyłącznikami i pojechałam do elektryka,a ten w pięć minut wyjąl mój moduł i włożył ten kupiony /trzy wciski/.Niestety w tym kupionym nie działał wyłącznik szyby kierowcy dlatego trzeba było zrobić kolejną podmianę wykorzystując wyłącznik z mojego modułu.Elektryk nie zdejmował boczku,bo moduł podważył delikatnie w trzech miejscach,tam gdzie są zlokalizowane te wciski/sorry to chyba niefachowe określenie/Jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.