Skocz do zawartości

Trzaski i nierownosci bagaznikowe


DeL

Rekomendowane odpowiedzi

Heyka !

Jako ze chce zreinstalowac audio w autku i wybebeszon bedzie, chcialem sie was podpytac co by tu wymodzic by ladnie upchnac sprzet +kondensator

Obecnie duzym problemem jest skrzypienie na nierownosciach

niestety plyta podlogowa jest pazdzierzowa , a plyte z wzmacniaczami mam zamocowana na 2 sruby w tylnej plycie zaglowkowej, zapewne ruch i przemieszczenia powoduja ten chol.. jazgot, jazgot podczas jazdy w ciszy rzecz jasna wink.gif ale nierownosci po prostu sa mordęgą.

W jaki sposob instaluje sie takie rzeczy w bagazniku? w MDFie bede cosik rzezbil bo stelaz na baku lpg musze domierzyc bo butla wystaje 2cm nad linie podlogi.

Macie jakies rozwiazania z wlasnych montazy?

moze inne umieszczenie wzmacniaczy albo co... sam nie wiem

276440427-100_2917.jpg

276440453-124-2479.JPG

dzienx za pomoc ok.gif

post-11092-14352468395257_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przeniosl piece w podloge.

Podnies ja o 5cm, wtedy schowa Ci sie butla, a po bokach umiescisz we wnekach wzmacniacze. Mozesz je wtedy przykryc plexi i bedzie estetycznie. Kondensator tak samo, w podloge.

2 ciezkie piece na ciezkiej plycie trzymajace sie na 2 srubach - musi wydawac dziwne odglosy, chyba ze byloby to naprawde niezle spasowane.

Taka podloga - dobrze wymierzona - nie bedzie musiala trzymac sie na zadnym wkrecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [...]

ja bym wrzuciłwszystko na "sufit" bagażnika... 2 wzmaki miedzy nimi kondensator (minialna droga zasilania od kondzia) wsystko bedzie ergonomicznie i schludnie - chyba, ze ma być lans to na podloge + plexi i neon wink.gif

a co do samego suba to już decyzja zalezy do Ciebie co chcesz z nim zrobić, możliwoście jest wiele ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja bym wrzuciłwszystko na "sufit" bagażnika... 2 wzmaki miedzy nimi

> kondensator (minialna droga zasilania od kondzia) wsystko bedzie

> ergonomicznie i schludnie -

myslisz o jakiejs polce robionej ? nie za bardzo rozumiem "sufit" smile.gif

> chyba, ze ma być lans to na podloge

> + plexi i neon

heh, i pewnie sie tak skonczy bo mam dwa neonki co kiedys kupilem i nigdy zalozone nie byly smile.gif

> a co do samego suba to już decyzja zalezy do Ciebie co chcesz z nim

> zrobić, możliwoście jest wiele ...

wiesz, gabaryty skrzyni nie daja mi za wielkiego wyboru, chyba ze zmienie na jakas mniejsza , ale ta akurat mierzona jest pod wymiar i nawet fajno gra...

pliz wymien tych kilka mozliwosci

bow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> myslisz o jakiejs polce robionej ? nie za bardzo rozumiem "sufit"

tak, przykręić płyte z MDFu w miare mozliwści stabilnie do górnej części bagaznika otapierować materiałem jak seryjny i masz równy kawałek - zagospodarowanie dowolne - nic Ci nie przeszkadza w przewożeniu jeśli oczywiście kable beda prowadzone odpowiednio ( zabezpieczone i czesto mocowane)

> wiesz, gabaryty skrzyni nie daja mi za wielkiego wyboru, chyba ze

> zmienie na jakas mniejsza , ale ta akurat mierzona jest pod

> wymiar i nawet fajno gra...

> pliz wymien tych kilka mozliwosci

sub wyglada na 12" więc paczka powinna być dość spora, więc możliwości ograniczają sie do 2:

1 - pakujesz do w koło + kawałek wysokości bagażnika ... (azeby otrzymać stosowną objętość)

klik

2 - któryś z boków bagażnika robisz "na równo" i pakujesz tam suba ...

np. klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.