Skocz do zawartości

SCUDO wersja 8 lub 9 osobowa


glonik21

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy polecacie Scudo , jeśli tak to z jakim silniczkiem. Interesuje mnie wersja 8-9 osobowa.. Czy takie autko z przegiem 200 000 jescze do czegos sie jeszce nadaje, bo jak patrze na ogloszenia to 2007 r ma mniej więcej taki przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie czy polecacie Scudo , jeśli tak to z jakim silniczkiem. Interesuje mnie wersja 8-9

> osobowa.. Czy takie autko z przegiem 200 000 jescze do czegos sie jeszce nadaje, bo jak

> patrze na ogloszenia to 2007 r ma mniej więcej taki przebieg.

200kkm to już po głębokiej korekcji... W większości przypadków takie auto to narzędzie, które ma pracować...

Niech jeździ 200dni w roku, 8 godzin dziennie. Średnią 30km/h -> roczny przebieg 50kkm. A te założenia są bardzo ostrożne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie czy polecacie Scudo , jeśli tak to z jakim silniczkiem. Interesuje mnie wersja 8-9

> osobowa.. Czy takie autko z przegiem 200 000 jescze do czegos sie jeszce nadaje, bo jak

> patrze na ogloszenia to 2007 r ma mniej więcej taki przebieg.

200 tys przebiegu dla rocznika 2007 to w samochodzie osobowym byłoby ok i można by smiało kupować.

A w busie te 200 tys przebiegu to on pewnie miał w 2010 roku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie jest kilka SCUDO z silnikiem chyba 2,0 MJTD. Są z 2010 roku z przebiegiem ok 50tkm. Więc pewnie można trafić na rynku mniejsze przebiegi niż 200tkm.

Co do samego autka:

Do tej pory były tylko awarie EGR. Wnętrze to tragedia jeżeli chodzi o wyciszenie i jakość wykonania.

Silniki bardzo żwawe jak na busa. Spalanie średni 8L/100 - trasa.

Jak jest pusty to z tyłu siedzieć sie nie da bo trzęsie i rzuca na dołkach.

Ale CCC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie w firmie jest kilka SCUDO z silnikiem chyba 2,0 MJTD. Są z 2010 roku z przebiegiem ok 50tkm.

> Więc pewnie można trafić na rynku mniejsze przebiegi niż 200tkm.

> Co do samego autka:

> Do tej pory były tylko awarie EGR. Wnętrze to tragedia jeżeli chodzi o wyciszenie i jakość

> wykonania.

> Silniki bardzo żwawe jak na busa. Spalanie średni 8L/100 - trasa.

> Jak jest pusty to z tyłu siedzieć sie nie da bo trzęsie i rzuca na dołkach.

> Ale CCC.

A ile to cudo spala po miescie ?? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.