Skocz do zawartości

Renault Scenic 1.5 dci, ile kosztuje wymiana....


hiwo

Rekomendowane odpowiedzi

> czesci czy robota??

> Czesci to po detalu 240zl rozrzad i 121zl pompa wody

Części (to już wiem, od Ciebie) i robota.

Córa uparła się, na taki samochód. Pewnie dlatego, że ja mam taki i ona często nim jeździ wink.gif

Znalazła fajne autko i dzwoni do mnie, że trzeba będzie wymienić w nim rozrząd, oleje i takie tam.

Ktoś ją postraszył, że w 1.5 wymiana jest kosmicznie droga, więc chciałem się upewnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a w zyciu, mozesz smialo przyjac koszta rowne 1.9Dci, tez jest pasek, rolka i pompa wody, ktos jej

> glupot naopowiadal...

No to spoko. Po południu jadę oglądać. Trochę mam mieszane uczucia, że ją na minę wsadzę. Samochód ma przejechane 130 tys., więc różne rzeczy mogą się dziać. Mój dopiero 50 tys., więc przyzwyczaiła się, że nic się nie dzieje złego.

Cały czas dla niej szukałem benzyny 1.6, ale ciężko znaleźć. Mogłaby być meganka, bo taką ma żona i też jest zadowolona, no i córze też się podoba.

Dużo jest 1.9, ale nie spotkałem nic godnego uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z ktorego roku ten szczeniak ??

> Moze masz Vin to sprawdzimy

2005r

Właściciel nie odbiera telefonu, córa by spytała. Jak będę wiedział, to Ci napiszę.

Ale mam inna prośbę. Młoda znalazła meganę. Mam VIN.

Podeślę Ci na priv, jak byś mógł obadać.... 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to spoko. Po południu jadę oglądać. Trochę mam mieszane uczucia, że ją na minę wsadzę. Samochód

> ma przejechane 130 tys., więc różne rzeczy mogą się dziać. Mój dopiero 50 tys., więc

> przyzwyczaiła się, że nic się nie dzieje złego.

> Cały czas dla niej szukałem benzyny 1.6, ale ciężko znaleźć. Mogłaby być meganka, bo taką ma żona i

> też jest zadowolona, no i córze też się podoba.

> Dużo jest 1.9, ale nie spotkałem nic godnego uwagi

może chce moją meganke zlosnik.gif?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widze ze szybka masz core

> Od zmiany decyzji zeby szukac Beny do zakupu pare godzin... Fiu, Fiu, pozazdroscic determinacji,

> zorganizowania, i szybkosci podejmowania decyzji

mi sie wydaje, ze kupila to co mialo ladny kolor zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widze ze szybka masz core

> Od zmiany decyzji zeby szukac Beny do zakupu pare godzin... Fiu, Fiu, pozazdroscic determinacji,

> zorganizowania, i szybkosci podejmowania decyzji

Przypadek i moja zasługa skromny.gif

Wjechałem w drodze z pracy do salonu Renault. I trafiłem w dziesiątkę. Dostałem namiar na gościa, który miał na sprzedaż. Wystarczyło popytać w serwisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.