Skocz do zawartości

narożnik (meblowo)


62545tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

witam

przymierzamy się do zakupu narożnika w materiale ala carabu czy jak to się tam pisze, wybrane mamy coś z Helvetia, Gala, Etap Sofa, Wajnert, ale jak czytam opinie na necie to ręce opadają... macie może u siebie jakieś narożniki / kanapy / sofy w.w. firm?

Jak się spisują

A może ktoś poleci jakiś zakład w promieniu max 200 km od Gliwic, który robi narożniki pod zamówienie i są ok?

Szukamy czegoś max 260x190 cm z funkcją spania (awaryjnego)

drzwi wejsciowe do mieszkania mam 76x192...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> przymierzamy się do zakupu narożnika w materiale ala carabu czy jak to się tam pisze, wybrane mamy

> coś z Helvetia, Gala, Etap Sofa, Wajnert, ale jak czytam opinie na necie to ręce opadają...

> macie może u siebie jakieś narożniki / kanapy / sofy w.w. firm?

> Jak się spisują

> A może ktoś poleci jakiś zakład w promieniu max 200 km od Gliwic, który robi narożniki pod

> zamówienie i są ok?

> Szukamy czegoś max 260x190 cm z funkcją spania (awaryjnego)

polecam firmę Bizzarto. Mają naprawdę dobre narożniki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od 4-5 lat (nie pamiętam dokładnie) narożnik Helvetia Marone z pokryciem ze skóry naturalnej G17/P082 (jasny żółty) w wersji 2SK-TRE-3F i nic się nie chce popsuć (odpukać). Funkcja spania była używana pewnie kilkanaście (może do 25) razy - ja kilka razy spałem, gdy byłem chory a żona była w ciąży, kilkukrotnie spali na nim goście. Wykonanie solidne, skóra porządna, bardzo wygodnie się siedzi (zakup był poprzedzony wycieczkami po dużych sklepach meblowych). Naturalnie ceny są baaaardzo zróżnicowane - w kilku miejscach wołali nawet ponad 8 tysięcy złotych, ja zapłaciłem niewiele ponad 6,5 tysiąca w osiedlowym sklepie meblowym (widzę ten sklep przez okno wink.gif ) z wniesieniem gratis (oczywiście dorzuciłem chłopakom "na piwo", bo mnie przeganiali jak chciałem pomóc wink.gifok.gif

Zaletą tego narożnika jest to, że mimo dużych rozmiarów przechodzi bez problemu przez drzwi 90 cm (ponad wymiar 90cm sterczą poduchy, które można przy przenoszeniu przez drzwi "uklepać") ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolego dzieki, bylem ogladalem i kurcze 3 modele mi pasuja, wejda przez moje male drzwi;) oraz

> gabarytem sa ok;), chyba oleje GALA, Helvetia i ogolnie Agate i kupie to bizzarto...

Agatę olej z założenia smile.gif Pisałem wyżej o różnicy w cenie między Agatą a osiedlowym sklepem meblowym podpisanym na szyldzie jako Black Red White wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> przymierzamy się do zakupu narożnika w materiale ala carabu czy jak to się tam pisze, wybrane mamy

> coś z Helvetia, Gala, Etap Sofa, Wajnert, ale jak czytam opinie na necie to ręce opadają...

> macie może u siebie jakieś narożniki / kanapy / sofy w.w. firm?

> Jak się spisują

> A może ktoś poleci jakiś zakład w promieniu max 200 km od Gliwic, który robi narożniki pod

> zamówienie i są ok?

> Szukamy czegoś max 260x190 cm z funkcją spania (awaryjnego)

> drzwi wejsciowe do mieszkania mam 76x192...

Mam narożnik z Etap Sofa jakieś 4 lata, stoi w salonie, więc dosyć intensywnie używany i gdyby nie kot klnie.gif, nie byłoby sladów zużycia, tak więc mogę polecić waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.