Skocz do zawartości

jakie oponki dobrać


damian83dd

Rekomendowane odpowiedzi

felga 9,5x 19 et 48 jakie oponki na to szukać aby wyglądało dość dobrze i było funkcjonalnie i praktycznie i ma się to zmieścić w passacie b5 kombi a potem w Vw touran zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

chciałbym aby profil oponki był jak największy jaki można zastosować bo na żyletce nie chcę jeździć zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> felga 9,5x 19 et 48 jakie oponki na to szukać aby wyglądało dość dobrze i było funkcjonalnie i

> praktycznie i ma się to zmieścić w passacie b5 kombi a potem w Vw touran

> chciałbym aby profil oponki był jak największy jaki można zastosować bo na żyletce nie chcę jeździć

Wątpię aby było tutaj sporo osób jeżdżących na takich kołach. Z doświadczenia w innym aucie wiem że nie będzie ani funkcjonalnie ani praktycznie fakt może cieszyć oko. Chyba, że jeździsz poza granicami naszego kraju.

Opony to myślę, że 235/35 powinny być ok. A sprawdzałeś czy z tym ET i tą szerokością felgi nic nie będzie ocierało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> felga 9,5x 19 et 48 jakie oponki na to szukać aby wyglądało dość dobrze i było funkcjonalnie i

> praktycznie i ma się to zmieścić w passacie b5 kombi a potem w Vw touran

> chciałbym aby profil oponki był jak największy jaki można zastosować bo na żyletce nie chcę jeździć

tak jak nizej kolega napisał 235/35 lub /30 hmm.gif

a swoja droga, czy taka felga wejdzie do tourana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wątpię aby było tutaj sporo osób jeżdżących na takich kołach. Z doświadczenia w innym aucie wiem że

> nie będzie ani funkcjonalnie ani praktycznie fakt może cieszyć oko. Chyba, że jeździsz poza

> granicami naszego kraju.

> Opony to myślę, że 235/35 powinny być ok. A sprawdzałeś czy z tym ET i tą szerokością felgi nic nie

> będzie ocierało?

autkiem śmigam tylko po DE raz na jaki czas do pl w odwiedziny i to tyle co do et będzie pasować sprawdzałem programem tylko boje się ze z jeden centymetr może coś wystawać na przodzie zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifale i na to są sposoby albo ranty poszerzę albo zrobimy mały negatyw na przodzie i też musi wejść zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ba nawet kilka proszę się nie sugerować stanem tylnej opony, założone na auto po zakupie celem

> zobaczenia czy pasuje.

> Mam nadzieje że foto pomoże podjąć decyzję. Pozdrawiam.

tu nie ma co podejmować decyzji bo fele już są kupione i tak czy siak muszę je tu upchnąć zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif ale widzę ze będzie ok a jakie masz et swoich 18,9,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sama felga, nic nie trze (oprócz podłogi - przetestowane z 4 osobami na pokładzie) ET 33 9,5j i

> ET 26 8,5j

wiec tak pomiary dokonane bedzie miodzio bez modzenia twoje fele minimalnie woiecej wystaja jak moje 19 a tu masz porownania

http://www.willtheyfit.com/index.php?wid...set2=48#content

http://www.willtheyfit.com/index.php?wid...set2=48#content

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie mamy co porównywać stanu dróg. opony na przodzie mam prawie nówki 215/35 więc zostaną a na tył

> najprawdopodobniej 225/40 lum 215/40.

> P.S. Kiedyś spotykaliśmy się na kąciku cento, a teraz na vagu

hhe tak już to bywa ,ale dzięki za odpowiedz i foty one mi wszystko wyjaśniły i wiem że felgi będą pasować bez żadnych komplikacji zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifteraz tylko zregenerować gwint i wypolerować ranty nowych felg pozłocić śruby i kupić oponki i można zakładać zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.