Skocz do zawartości

ori radio do panda van


mario1979

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów z sąsiedniego kącika,moja szwagierka kupiła fiata panda van, autko nie ma radia itp. , po oględzinach okazało się,że autko chyba nie ma instalacji radiowej.... problem to nie jest i sam to ogarnę, jednak chodzi mi o to, czy ten model ma CAN, bo wydaje mi się , że nie i czy gdy włożę oryginalne radio zakrywające te 2 dziury w desce to czy będzie hulało bez can? ktoś jest w stanie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam kolegów z sąsiedniego kącika,moja szwagierka kupiła fiata panda van, autko nie ma radia itp.

> , po oględzinach okazało się,że autko chyba nie ma instalacji radiowej.... problem to nie jest

> i sam to ogarnę, jednak chodzi mi o to, czy ten model ma CAN, bo wydaje mi się , że nie i czy

> gdy włożę oryginalne radio zakrywające te 2 dziury w desce to czy będzie hulało bez can? ktoś

> jest w stanie pomóc?

wersja Actual nie ma instalacji radiowej, ale ma ramkę przystosowaną do każdego standardowego radia 1 din, dodatkowo zostaje półka których w actualu brakuje, nie ma nawet gdzie odłożyć telefonu.

Oryginalne radio 2 din trzeba odblokowywać czy jakoś tak, w archiwum poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> też byłem w szoku...

> to nie problem, dorobię i będzie...

> co do licznika to jest ktoś w stanie podać które przewody są od CAN?

hmmm nie chce klamac ale kiedys byl taki watek ze ktos wpinal org radio w org instalacje i wlasnie po to by nie trzeba bylo kombinowac z odblokowywanim itp itd to tylko nie podpinal przewodu od CAN`a

wiec idac tym tropem skoro radyjko i tak podpinasz na dorabianej instalacji to.... moze CAN nie ma tu nic do rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmmm nie chce klamac ale kiedys byl taki watek ze ktos wpinal org radio w org instalacje i wlasnie

> po to by nie trzeba bylo kombinowac z odblokowywanim itp itd to tylko nie podpinal przewodu od

> CAN`a

> wiec idac tym tropem skoro radyjko i tak podpinasz na dorabianej instalacji to.... moze CAN nie ma

> tu nic do rzeczy?

tylko żeby zrobić taki wałek radio musi być przerobione, radio bez przeróbek będzie wymagało CAN'u wink.gif

dodaję rozkład pinów w zegarach wink.gif

287342367-zegary2.JPG

post-143430-1435252246094_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko żeby zrobić taki wałek radio musi być przerobione, radio bez przeróbek będzie wymagało CAN'u

> dodaję rozkład pinów w zegarach

nie mowie ze nie smile.gif taki cos zapamietalem ale wiadomo pamiec moze byc wybiorcza wink.gif

a podepne sie pod temat i zapytam:

radio 2 din fabryczne z cd mp3 - jak do tego podpiac/dorobic gniazdu by podac sygnal z zewnetrznego zrodla (np z telefonu?)

niestety bedzie ginelo u mnie z czestotliwosci fm radyjko ktorego slucham i jedyna mozliwosc na jego sluchanie bedzie via net wiec chcialbym miec mozliwosc wlaczenia na fonie i podpiecia do fabrycznego naglosnienia i sluchac dalej tego co lubie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie mowie ze nie taki cos zapamietalem ale wiadomo pamiec moze byc wybiorcza

> a podepne sie pod temat i zapytam:

> radio 2 din fabryczne z cd mp3 - jak do tego podpiac/dorobic gniazdu by podac sygnal z zewnetrznego

> zrodla (np z telefonu?)

> niestety bedzie ginelo u mnie z czestotliwosci fm radyjko ktorego slucham i jedyna mozliwosc na

> jego sluchanie bedzie via net wiec chcialbym miec mozliwosc wlaczenia na fonie i podpiecia do

> fabrycznego naglosnienia i sluchac dalej tego co lubie

Kiedyś drążyłem temat i wychodziło, że zostaje podłączyć się pod wejście telefonu (mono). Nie pamiętam dokładnie co tam siedzi ale trzeba się przyjrzeć schematowi końcówki mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.