Skocz do zawartości

Pralkosuszarka 2w1 czy osobno - pomoc w wyborze


lightjay

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem pralkę i wybrałem boscha odpowiednią serie WAE lub WAS bop wiadomo można sobie je naprawić i nie są to jednorazówki jak np seria WAA

Ale przed zakupem żona mówi że jeszcze suszarka (problemu z miejscem nie ma bo to pralnia w piwnicy.

Tylko problem co wybrać.

Osobno pralka i suszarka to średnio minimum 4tyś wydatku

Przy 2 w 1 jest tanie całość żedu max 3,5tyś LINK

Gdzie seria WVH jest robiona czy bęben klejony czy jest dostęp do łożysk, bo mało informacji jest na necie..

Chyba że polecicie coś innego

bo nie wiem czy ładować się w 3,5 z boscha , czy kupić coś tańszego za np 2 czy 2,5tyś.

Napewno musi być pralka i suszarka może siemens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pralka i suszarka razem to nie jest dobry pomysł. Choćby dlatego, że przy pełnym wsadzie pralki połowę będziesz musiał po praniu wyciągnąć żeby zacząć to suszyć bo mokre ciuchy są cięższe. Osobno zestaw pralka i suszarka to zaczyna się już od około 1,8 kPLN, zależy tylko jaki sprzęt chce się mieć. Ja kupiłem tydzień temu suszarkę Electroluxa za 1,5 kpln, więcej nie chciałem wydawać bo te dziadostwa niczym się nie różnią a już widzę, że i tak całe suszenie ogranicza się do wybierania dwóch programów w zależności czy bawełna czy syntetyk.

Edyta: a ten sprzęt co linkujesz w tym samym sklepie ale pod inną nazwą Oleole kosztuje 2998 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pralko-suszarkę od 6 lat. Suszę sporadycznie: np. jak córka była jeszcze niemowlakiem i szybciej niż przewidywaliśmy zabrudziła wszystkie śpiochy i trzeba było awaryjnie prać; albo jak w niedzielę wieczorem okazuje się ze ciuchy do roboty na poniedziałek nie uprane zlosnik.gif Zatem w moim przypadku 90% używania to pralka a 10% suszarka. Obecna jest marki Candy. Następna (jak padnie obecna-odpukać grinser006.gif) też będzie pralko-suszarką.

Na AK przeważa opinia że pralka i suszarka "musi" być jako oddzielne urządzenie i wszelkie argumenty kierowane są w tym kierunku 270751858-jezyk.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.