Skocz do zawartości

Lampa (plafon lub kinkiet) z czujnikiem ruchu i zmierzchu


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czegoś w tym guście:

Lampa (plafon lub kinkiet) z czujnikiem ruchu i zmierzchu

lampa-z-czujnikiem-wysokiej-czestotliwosci-frs-20.jpg

Ma to być zamontowane w podcieniu (otwarty ganek) i kosztować nieco mniej - sam nie wiem, czy ma być na led, świetlówkę, czy żarówkę. Czy oczekiwanie, żeby czujnik ruchu był jednocześnie czujnikiem obecności, to nadmiar optymizmu?

Nie znam się na tym, więc liczę na jakieś konstruktywne rady i porady.

Będzie co prawda taka z lidla za 69zł, ale ja wolę spokojniejszą formę, niż reflektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam czegoś w tym guście:

> Lampa (plafon lub kinkiet) z czujnikiem ruchu i zmierzchu

> Ma to być zamontowane w podcieniu (otwarty ganek) i kosztować nieco mniej - sam nie wiem, czy ma

> być na led, świetlówkę, czy żarówkę. Czy oczekiwanie, żeby czujnik ruchu był jednocześnie

> czujnikiem obecności, to nadmiar optymizmu?

> Nie znam się na tym, więc liczę na jakieś konstruktywne rady i porady.

> Będzie co prawda taka z lidla za 69zł, ale ja wolę spokojniejszą formę, niż reflektor.

A może takie coś i do tego led 10W?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam czegoś w tym guście:

> Lampa (plafon lub kinkiet) z czujnikiem ruchu i zmierzchu

> Ma to być zamontowane w podcieniu (otwarty ganek) i kosztować nieco mniej - sam nie wiem, czy ma

> być na led, świetlówkę, czy żarówkę. Czy oczekiwanie, żeby czujnik ruchu był jednocześnie

> czujnikiem obecności, to nadmiar optymizmu?

> Nie znam się na tym, więc liczę na jakieś konstruktywne rady i porady.

> Będzie co prawda taka z lidla za 69zł, ale ja wolę spokojniejszą formę, niż reflektor.

Na pewno weź coś co ma normalne żarówki, a nie jarzeniówki.

Teraz jest jakaś durna moda na te światełka z czujnikiem ruchu na klatkach schodowych... Może nie tyle durna, co wstawiają tam jakieś dziadowskie jarzeniówki albo żarówki energooszczędne... No zanim to się włączy po 30 sekundowym miganiu, to jeszcze światło takie, że problem jest coś dojrzeć w plecaku, a zanim się dobrze rozświetli to się już zdąży wejść do domu i rozebrać a także przygotować herbate. no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A może takie coś i do tego led 10W?

Fajne, ale:

1. piszą, że do oświetlenia wewnątrz, a ja chcę stosować na zewnątrz. Mniemam, że chodzi o bryzgoszczelność? Jesli tak, to pod dachem mogłoby być.

2. czy to ma czujnik zmierzchu, bo nie rozumiem zdania o regulacji natężenia oświetlenia zewnętrznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.