Skocz do zawartości

aux w nowej pandzie


tmadzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ktoś posiada takie ustrojstwo w pandzie z fabrycznym radiem bez blue&me (fiat 139mp3 made by contnental)? Zakupiłem na allegro niebieską wtyczkę mini-iso z końcówką jack, ale nie chce działać sick.gif Doczytałem w necie że radyjko trzeba oszukać żeby zamiast zmieniarki widziało aux, a zwykły kabelek tego nie potrafi.

Przeczytałem całe allegro, zwiedziłem warszawskie sklepy i montownie caraudiów i nikt nie posiada takie kabelka, lub posiada ale nie wie czy będzie działało.

Wiecie może czy jest to u nas w kraju gdzieś do dostania? Bo znalazłem na ebay'u ale troche drogo wychodzi.

Dla zainteresowanych: LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie mam zielonego pojęcia jak nawet wygląda radyjko z Pandy III, ale opowiem parę rzeczy o fabrycznym radiu Grande, Linea... Na początku produkcji Fiat robił radia do tych aut z możliwością wetknięcia kostki do aux, i wszystko hulało. Z czasem radia pozbawione zostały tej funkcji, i piny z tyłu radia były już tylko atrapą, do niczego nie podłączoną.

Aby sprawdzić czy radio ma aktywne wejście aux, wykonywało się prosty test. Należało wcisnąć guziczek CD dwa razy.. Jeżeli na wyświetlaczu pokazał się napis AUX, to mamy tą funkcję, jeżeli nie, to już nie da się tego niestety przeskoczyć.

Proponuję najpierw przeprowadzić taki teścik w Pandzie.

Jeżeli się powiedzie, to wtedy myśleć o kabelku. No i jak to u Fiata, żeby nie było za prosto to (przynajmniej w Grande) potrzebny jest kabelek z żółtą wtyczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Patrząc na opis kostki nadal uważam że trzeba zastosować żółtą kostkę, bo tam właśnie jest AUX.

> Niebieska kostka wpinana jest tam gdzie są wyjścia na zmieniarkę.

> jakiś tekst

> Ale wcześniej ponaciskajcie to MEDIA.

ok a ja się pytam w jaki sposob podłaczyc USB po d to radyjko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Patrząc na opis kostki nadal uważam że trzeba zastosować żółtą kostkę, bo tam właśnie jest AUX.

> Niebieska kostka wpinana jest tam gdzie są wyjścia na zmieniarkę.

> jakiś tekst

> Ale wcześniej ponaciskajcie to MEDIA.

ten kabelek nie działa

z tego co wyczytałem trzeba pod niebieską podłączyć symulator zmieniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.