Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

deszczowyRoman

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez deszczowyRoman

  1. Ale suzuki msuzuki montuje silnik 1.4 t 110 czy 115 km. Wcześniej mial 125 a jeszcze wcześniej 140km. Dynamiki tio nie ma
  2. I tak pewnie będzie bo nie wypuscil zbrojenia z plyty do pustaków
  3. Przy ścianach jak najszybciej stawiac scianke oporowa i zalewac betonem. Bo tu są 2 problemy. Wilgoc ktora wyjdzie i ryzyko zawalenia ścian
  4. Kiepsko. Gdzie hydroizolacja? Zbrojenie? Gdzie podpora d sciana? Gdzie szalunki? Strach wchodzic do takiego wykopu.
  5. Linka z boku kosiarki. Dziala dobrze. Ja przestałem kosic trawę, nie che mi sie, choduje łąkę kwietną, tera to popularne.
  6. Ziomek. Przywiazujesz kosiarke spalinowa lina do slupka, odpalasz kosiarke i ona zatacze kregi, nawijajac linke na slupek
  7. tyle to ja robiłem zwykła spalinówką.
  8. LPG + V8
  9. Zalezy ile m3 ma betonu. Trzeba zapytać czy moze rozstawic jedna podporę izmierzyc odleglosc bo to kwalifikuje rozmiar pompy.
  10. Ile metrow jest od drogi do najdalszego fundamentu? Moze pompogruszka z drogi zaleje caly fundamet. Szalunki rozstawic izalac. Jesli bez obslugowy to cegla na elewacji. Klinkier janka lub ceramiczna ceglawacyjna, po 1.9zl za sztuke moze znajdziesz.
  11. Raczej kiepsko. Kup kawalek plaskownika, katowke w lidlu za 99zl i będzie git.
  12. Sklep metalowy. Srubaduxym lbem, podkladka duza, zrobic diy z kawalka blachy
  13. To wysyla dane w czasie rzeczywistym?
  14. deszczowyRoman odpowiedział lucash na temat - Motokącik
    6kg proszkowa to 12 do 15s dzialania. 1kg.do 3s
  15. deszczowyRoman odpowiedział wujek na temat - Motokącik
    Jakby zamontowali 1.2 69 km z pandy to by było ok
  16. 😆 Fajnie wygląda f150. Ram1500
  17. 1 kup se rekawice brukarskie, sa grube i troche dłuzej podziałajo 2 glina/ ił ? nie przejmuj sie, na podbudowe zagliniony zwir jest ok. tylko po co robisz beton? mieszanina powinna byc sucha, jak zrobiz podbudowei i cos na to ułożysz , wtedy zalewasz wodą. 3 paca styropianowa, zacierasz az wyciagniesz mleczko. wez kig od sczotki lub grabie i do tego zamontuj pace styropianowa, zacieraj miekki, stojac obok 4 wsadz prety zbrojeniowe na łaczenie. ewentualnie betonkontakt na styk. Mozesz dolac szkło wodne do betoniarki, bedzie wodoporny beton
  18. to minimum 6 T betonu, nie chciałoby mi sie tego robic recznie. lepiej było zamowic gruszkę za 1000
  19. na komin daje sie wełne. masz szczeline wentylacyjna pomiedzy membrana a ociepleniem?
  20. to taniej wyjdzie przyczepienie styropianu z 5cm grubosci do szyby okna
  21. rolety to lipa. duzy mostek cieplny. problemy z nadprazami, trzeba wycofywac się co daje problemy przy obciazonych nadprzach. lepiej okiennice i sciana 3 warstwowa
  22. jak sprawdzałem kiedys to nie miało to Lambda. nie był to materiał budowlany ,nie miał aprobaty ITB.
  23. I po 3 latach gres zacznie odpadac 🙃
  24. Będzie mostek cieplny i przemarzanie. Trzeba dac minimum 5cm styroduru pod kasete

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.