-
Zaciski hamulcowe.
Niżej @kaczorek79 opisał. Ja dodam, że potrafią się tak zużyć, że mimo wymiany prowadnic i gumek mają luz i tłuką.
-
Zaciski hamulcowe.
To teraz porównaj czy masz takie i do dzieła.
-
Zaciski hamulcowe.
Ja bym kupował takie jak w linkach powyżej + rozważył nowe jarzma.
-
1.2 vti ciśnienie oleju, brak mocy na niskich obrotach
Zapytaj AI/ wujka Googla jakie powinno być to ciśnienie. IMHO trochę > 0,8 bar na wolnych. Jezeli tak, to powyższa rada @wladmar w zakresie kanałow olejowych jest Niekoniecznie musi to być przeskoczenie rozrządu. Złe cisnienie oleju przestawia nie w porę fazy rozrządu. Stąd błędy i brak mocy.
-
Never ending story - złodziej prądu
Miałem dwie podobne historie. Opel Signum ojca. Winowajcą był moduł CIM. P307 - pad alternatora i wymiana na nowy zamiennik. W takim stanie odkupiłem auto od szwagra dla syna. Zaczęło rozładowywać aku. Na tym nowym alternatorze. Ładowanie jak mierzyłem OK. Zwróciłem uwagę, że czasem światla delikatnie przygasają. W sensie zmienia się natężenie swiatła. Kupowałem przełączniki kierunków i gość miał też używany altek. Kupiłem niejako przy okazji za grosze. Bingo.
-
Suzuki S-Cross podsumowanie
Z tą pewnością nie byłbym taki pewny. Zależy. Wspomniany przeze mnie ASX jest nadal wolny od rdzy poza elementami zawieszenia i wydechu (problem bardziej dla estetów). Z drugiej strony według filmików na YT zdarzaly się nowe egzemplarze, które miały już rdzę. Niemniej posługując się nadal kwestią prawdopodobieństwa to masz rację. Przy kupnie nowego z założeniem jazdy do 10 lat temat IMHO pomijalny.
-
Hak - zmiany w przepisach po 10/06/2026
Miałem tak i tylko raz przez 10 lat diagnosta o to spytał. Pytajacy po odpowiedzi typu: Pana podejrzenia są całkowicie bezpodstawne, to auto wjechalo tu bez haka i bez haka wyjedzie, -nie robił problemu.
-
Suzuki S-Cross podsumowanie
Przecież nikt nie da sobie ręki obciąć, że japończyk się nie zepsuje. Myślę jednak, że prawdopodobieństwo awarii w japończyku (szczególnie wyprodukowanym w Japonii) jest jednak mniejsze.
-
F1 sezon 2026
Dla mnie najważniejsze, że czerwone na wierzchu.
-
F1 sezon 2026
- F1 sezon 2026
- F1 sezon 2026
IMHO Sainz był dla niego równorzędnym partnerem i wtedy ciśnienie trzymał. W zeszłym sezonie też nie miał problemu z LH. To nie kwestia partnera. Czasem taka zla passa może się zdarzyć.- Suzuki S-Cross podsumowanie
Bardzo podobny opis móglbym zrobić w zakresie użytkowania Mitsu ASX 2018 Ponad 200 kkm i ze spraw dodatkowych tylko łączniki tylnego stabilizatora. Poza tym bezawarynie. ASX zostal u syna a ja przesiadłem się na Eclipse Cross. Zarowno S-Cross jak i oba w/w to straszne pokemony . Niemniej dla mnie, przy ich bezawaryjności wygląd schodzi na dalszy plan.- Nie chcę juz auta z/bez..
Mam tak ze składanymi automatycznie lusterkami Wyłączyłem dziadostwo a gdy trzeba składam z guzika. Ostatnio małżonka wsiadła i po przejechaniu z 500 m skapnęła się, że lusterka są złożone a ona nie wie jak je otworzyć. A w temacie. Poza klimą mógłbym mieć nawet korbotronik. Nie przywiązuję wielkiej wagi do wyposażenia. Niemniej LEDy robią robotę Choć nie porównywałem nigdy do świateł montowanych w polskich dostawczakach Edit : i jeszcze AA- Apteczka
3 czerwca br. wchodzi nowelizacja Kodeksu drogowego, ktora jednak nie ma znaczenia dla tematu apteczek. Do końca czerwca trwają konsultacje Rozporzadzenia MI, które wprowadzi obowiazek wyposazenia osobowek w apteczkę. Ktoś błędnie połaczył te tematy i stąd problem. Nie bedzie obowiazku od czerwca chocby z tego powodu, że ludzie wykupiliby wszystko co jest na rynku. Także spokojnie. Niemniej kto nie ma, może już powoli ruszać do sklepu. Źródła chetni znajdą wpisujac odpowiednie hasła w popularne wyszukiwarki.
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.