Skocz do zawartości

Luty - spamujmy razem przez 28 dni ;)


costam000

Rekomendowane odpowiedzi

> A ja ino z goralamipijebo warunki na mokrym sniegu lipne, pomijac taplanie sie w blocie do wyciagu.

Dziś nastawiam się na wieczorną jazdę na Rusinie. Teraz tam są chyba najlepsze warunki. Nogi już bolą i dzieciaka na stoku dogonić nie mogę. Skubany małolat, całą trasę na krechę, a jak się przewróci to na buzi szczęście. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cromą mam zamiar jeździć jeszcze 1,5 roku. Co potem

> Insignią miałem okazję pojeździć i nie przekonała mnie. Fiat już nic ciekawego nie robi. Mondeo mi

> się nie podoba. Wszelakie Das Auta odpadają, bo wszędzie tego pełno.

> Peugeot 508 mi się podoba i mało tego jest, tak jak Crom

Cytryna c5 smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no moj 10 lat i smiga az ojcu tchu brakuje.

> Stok 40stopni nachylenie a on sru...w dol...

> Ale na wiosce zadnej cromy

> same das auto i ałdi:)

Strach pomyśleć co będzie kiedy mój będzie miał 10 lat, jak już jako sześciolatek tak śmiga panic.gif

W Zakopcu dwie Cromy widziałem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ja mógłbym zamienić Crome na Freemonta

> Ale jeszcze ceny są zabójcze.

Powiem, że miałem ze trzy razy Freemonta jako zastępczego i całkiem przyjemnie się jeździ a już z silnikiem V6 3.6L wymiata. Moje dziecko jak pierwszy raz wsiadło do freemonta to powiedziało, że cromci to już nie muszę odbierać wink.gif. Z tym, że freemont jest większy od cromy i nie każdemu to będzie pasować. Ja preferuję auta podwyższone tzn. do których się wsiada a nie wpada. Ceny na razie mało przyjemne ale wszystko kwestią czasu. Croma też w cenniku była za 120 tyś zł a dzisiaj kosztuje ile kosztuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od momentu jak coś takiego przeleciało mi przez maskę, czuję awersję do motorów

Wiesz dawca nie chce byc, ale raczej watpie zebym kupil.

Za to tutaj rowerzysci nie patrza gdzie jada, dzisiaj oszolom miedzy autami wirował i w ostatnim momencie w bok ucieklem, bo bym go potracil facepalm%5B1%5D.gif

Belgom by sie troche polskiej jazdy przydalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz dawca nie chce byc, ale raczej watpie zebym kupil.

> Za to tutaj rowerzysci nie patrza gdzie jada, dzisiaj oszolom miedzy autami wirował i w ostatnim

> momencie w bok ucieklem, bo bym go potracil

No to ja dzisiaj widziałem jak wywrota wyjeżdżała tyłem z budowy i gościu na rowerze centralnie przydzwonił w tą wywrotę, a że wolno na tym rowerze nie jechał to i długo z ziemi się nie podnosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to ja dzisiaj widziałem jak wywrota wyjeżdżała tyłem z budowy i gościu na rowerze centralnie

> przydzwonił w tą wywrotę, a że wolno na tym rowerze nie jechał to i długo z ziemi się nie

> podnosił.

Motórem też można wolno jeździć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to ja dzisiaj widziałem jak wywrota wyjeżdżała tyłem z budowy i gościu na rowerze centralnie

> przydzwonił w tą wywrotę, a że wolno na tym rowerze nie jechał to i długo z ziemi się nie

> podnosił.

Tylko tutaj rowerzysci to swiety krowy, 2 razy juz bym obil gosciowi gębe, bo skrecam w prawo i czekam az auto przejada, a ten mi wali po dachu bo nie moze mnie minac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko tutaj rowerzysci to swiety krowy, 2 razy juz bym obil gosciowi gębe, bo skrecam w prawo i

> czekam az auto przejada, a ten mi wali po dachu bo nie moze mnie minac.

Jak w Holandii. Widziałem tam kobiety, które za rowerem ciągnęły przyczepki w których siedziało po 3,4 dzieci i wszyscy uśmiechnięci. W polsce to by była patologia zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po czterdziestce

Ja jeździłem motocyklami od 17 roku życia i do dzisiaj mam jeszcze dwa. Od kilku lat w zasadzie już nie jeżdżę, ponieważ najzwyczajniej się boję o życie, czasami rekreacyjnie w weekend robię wycieczkę pod miasto. Jeździ teraz tylu kierowców bez wyobraźni i niestety na moto jesteś bez szans z blaszakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w Holandii. Widziałem tam kobiety, które za rowerem ciągnęły przyczepki w których siedziało po

> 3,4 dzieci i wszyscy uśmiechnięci. W polsce to by była patologia

DOkladnie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I o to właśnie chodzi

> Pyr, pyr, pyr, po wioskach

Możesz sobie robić rekreacyjnie pyr, pyr, pyr, niestety z za zakrętu może wyjechać śmierć i nie będziesz w stanie nic zrobić. Trochę przeżyłem na jednośladzie, niestety kilku znajomych już nie mam.

OK, już więcej nie będę pisał takich rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> DOkladnie

Jako częsty rowerzysta, wolałbym aby było tak jak w Holandii. Niestety jeszcze wiele pokoleń musi się zmienić, aby u nas tak się dało jeździć z dzieciakami. W Polsce rowerzysta na drodze to wróg, zawalidroga i frajer, którego nie stać na golfa III.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz sobie robić rekreacyjnie pyr, pyr, pyr, niestety z za zakrętu może wyjechać śmierć i nie

> będziesz w stanie nic zrobić. Trochę przeżyłem na jednośladzie, niestety kilku znajomych już

> nie mam.

> OK, już więcej nie będę pisał takich rzeczy.

Masz rację niestety, ale co zrobić, siedzieć w domu do emerytury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako częsty rowerzysta, wolałbym aby było tak jak w Holandii. Niestety jeszcze wiele pokoleń musi

> się zmienić, aby u nas tak się dało jeździć z dzieciakami. W Polsce rowerzysta na drodze to

> wróg, zawalidroga i frajer, którego nie stać na golfa III.

JA tez rowerzysta, ale czasami przesadzaja sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Każdemu się zdarza przesadzić. Ważne żeby ofiar nie było

Jak bedzie mi sie chcialo to umieszcze tutaj filmiki, jak oni jezdza autami facepalm%5B1%5D.gif

Ostatnio jadac do sklepu, na lewym pasie stal tir, bo towar rozladowywali, to wiec puscilem auto, a na chamca nastepny sie wciska, to ja tak podjechalem ze nie mial mozliwosci jechac do przodu tylko do tylu, po pokazaniu palcem ze mam kamerke, grzecznie sie wycofal zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Zaraz przyjdzie jakis moralista i powie ze zle robie, ale tutaj ich niestety trzeba temperowac, tak samo jak z serwisem opla zrobilem porzadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak bedzie mi sie chcialo to umieszcze tutaj filmiki, jak oni jezdza autami

> Ostatnio jadac do sklepu, na lewym pasie stal tir, bo towar rozladowywali, to wiec puscilem auto, a

> na chamca nastepny sie wciska, to ja tak podjechalem ze nie mial mozliwosci jechac do przodu

> tylko do tylu, po pokazaniu palcem ze mam kamerke, grzecznie sie wycofal

> Zaraz przyjdzie jakis moralista i powie ze zle robie, ale tutaj ich niestety trzeba temperowac, tak

> samo jak z serwisem opla zrobilem porzadek.

Kazu kamerzysta hahaha.gifhahaha.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kazu kamerzysta

Się kurde nie śmiej, ja tez od jakiegoś czasu używam, jak mi kolega opowiedział w jaki sposób pewien kierownik z zaprzyjaźnionymi pałami chcieli go wrobić w spowodowanie wypadku, ucieczkę z miejsca wypadku i jeszcze kilka rzeczy, to natychmiast kupiłem i zainstalowałem. Gdyby nie kamera, kolega siedział by w areszcie. Śmiejemy się z Ukraińców czy Rumunów, a u nas nie jest nic lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Się kurde nie śmiej, ja tez od jakiegoś czasu używam, jak mi kolega opowiedział w jaki sposób

> pewien kierownik z zaprzyjaźnionymi pałami chcieli go wrobić w spowodowanie wypadku, ucieczkę

> z miejsca wypadku i jeszcze kilka rzeczy, to natychmiast kupiłem i zainstalowałem. Gdyby nie

> kamera, kolega siedział by w areszcie. Śmiejemy się z Ukraińców czy Rumunów, a u nas nie jest

> nic lepiej.

Dlatego też chce założyć. Jaką masz i gdzie i jak zamontowałeś w Cromie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego też chce założyć. Jaką masz i gdzie i jak zamontowałeś w Cromie?

Nie pamiętam dokładnie co to za model, kupiłem w lombardzie obok mojego sklepu za 50 zł. Działa całkiem dobrze i nagrywa w 720P w pętli zależnej od pojemności karty. Jest przyklejona od wewnątrz do szyby czołowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie pamiętam dokładnie co to za model, kupiłem w lombardzie obok mojego sklepu za 50 zł. Działa

> całkiem dobrze i nagrywa w 720P w pętli zależnej od pojemności karty. Jest przyklejona od

> wewnątrz do szyby czołowej.

Ja myślę nad Prestigio Roadrunner 530A5 i zamontować ją na stałe za lusterkiem tylko nie wiem skąd by tam najlepiej pociągnąć zasilanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja myślę nad Prestigio Roadrunner 530A5 i zamontować ją na stałe za lusterkiem tylko nie wiem

> skąd by tam najlepiej pociągnąć zasilanie.

Zasilanie możesz pociągnąć kabelkiem pod podsufitką, nie jest to problemem. U mnie akumulator ładuję raz w tygodniu i nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.