Skocz do zawartości

Luty - spamujmy razem przez 28 dni ;)


costam000

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy nie wiem kiedy to zleciało ale jutro będą równe 3 lata jak odebrałem cromę z salonu. W piątek pojechała do bielska na profilaktyczne sprawdzenie i ewentualnie jak coś wyjdzie to jeszcze na gwarancji naprawią zlosnik.gif. Przyznaje się, że cromę kupowałem sercem a nie rozumem ale nie żałuję i z auta jestem bardzo zadowolony. Jak wróci z bielska to w prezencie pojedzie na dodatkowe witaminki do Cinsoftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co Ci się z oplem dzieje?

Lakier jak papier(przedni zderzak pelny odpryskow facepalm%5B1%5D.gif ale ponoc kazdy tak w Insgini), wymieniana przekladnia kierownicza na gwarancji, gwizdajaca turbina gdy silnik jest zimn(gdybym chcial sprzedac to kazdy powie ze trubina kaput,ale na forum insigni rozpetalem maly sajgon i kazdy kto ma diesla sprawdzal na zimnym silniku i tez im gwizda, nawet w nowce gwizdaja facepalm%5B1%5D.gif(olej zmieniany co 10 tys km, wiec w ciagu roku jak ja mam juz 3 razy zmienilem)

stukajaca tylna półka(dotyczy htb)problem znany, ale nie potrafili w serwisie tego zrobic, w zlym miejscu uciszali ja facepalm%5B1%5D.gif(naprawilem sam, i korzystaja teraz z mojego pomyslu)

spalona jedna dioda led(sierpien 2013)

ogolnie jestem zrażony do tego auta.

Croma jak uzywka byla kupiona, i nie bylo z nia problemow(procz puszczania "bąka" na zimnym silniku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moi drodzy nie wiem kiedy to zleciało ale jutro będą równe 3 lata jak odebrałem cromę z salonu. W

> piątek pojechała do bielska na profilaktyczne sprawdzenie i ewentualnie jak coś wyjdzie to

> jeszcze na gwarancji naprawią . Przyznaje się, że cromę kupowałem sercem a nie rozumem ale

> nie żałuję i z auta jestem bardzo zadowolony. Jak wróci z bielska to w prezencie pojedzie na

> dodatkowe witaminki do Cinsoftu.

ja dzisiaj podobny jubileusz mam, z tym że minęły 2 lata i 2 miesiące i dziś przekroczyłem 100k km smile.gif

również jestem zadowolony z padliny i jak narazie nie myśle o zamianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po powyższym twoim wpisie już się nie chce wymieniać

I najlepsze jest to, ze jak zalozylem temat o gwizdajacym turbo to kazdy mowil ze ma ciche, a jak zaczeli wrzucac filmiki, wyszlo zupelnie cos innego hehe.gifhehe.gif i sami potem byli icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja dzisiaj podobny jubileusz mam, z tym że minęły 2 lata i 2 miesiące i dziś przekroczyłem 100k km

Ja to dopiero dotarłem silnik. Wjeżdżając do bielska pojawiło się 33 000 km hehe.gif. A co do opli to przed cromą był opel zafira A. Do momentu aż padła pompa wtryskowa było ok ale po naprawie ustrojstwa i następnych 10 tyś km znowu padła sick.gif w tym momencie straciłem zaufanie do auta i sprzedałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja to dopiero dotarłem silnik. Wjeżdżając do bielska pojawiło się 33 000 km . A co do opli to

> przed cromą był opel zafira A. Do momentu aż padła pompa wtryskowa było ok ale po naprawie

> ustrojstwa i następnych 10 tyś km znowu padła w tym momencie straciłem zaufanie do auta i

> sprzedałem.

no to faktycznie ledwo dotarta, z takimi przebiegami to bym ja chyba z 10 lat ujeżdżał smile.gif

u mnie było wczoraj tak

99999jpg_ehehxnp.jpg

i się nie psuła, oby teraz

100000jpg_ehehxnh.jpg

nie zaczęła biglaugh.gif

ps foto zrobione skrobaczką do szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to faktycznie ledwo dotarta, z takimi przebiegami to bym ja chyba z 10 lat ujeżdżał

> u mnie było wczoraj tak

> i się nie psuła, oby teraz

> nie zaczęła

> ps foto zrobione skrobaczką do szyb

Myślę, że prawo do psucia zyska jak 2 pojawi się zamiast 1 wink.gif. Przebieg w cromie taki a nie inny bo jeszcze do ujeżdżania jest jeszcze Panda, a w mieście jednak lepiej śmiga się Pandą. Panda co prawda żony, która jednak stwierdziła, że się boi jeździć i mam do ujeżdżania auto (cromę) i melexa wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja dzisiaj podobny jubileusz mam, z tym że minęły 2 lata i 2 miesiące i dziś przekroczyłem 100k km

> również jestem zadowolony z padliny i jak narazie nie myśle o zamianie

to i ja niebawem 2 lata zalicze z czarnulka.

Jako ze serce wkladam i raz w miesiacu dopieszcze tez w srodku to i odwdziecza sie bezawaryjnosia przez zaledwie 35 tys km najechanego przeze mnie.

Uwazam crome za madry wybor, owszem w srodku moze wodotryskow hitech nie ma ale prostota nie drazni.

jako ze bezawaryjnie mnie powozi to na kazde jej urodziny dostaje prezent.

Rok temu ori Navi (dzieki tom)

a teraz listwy na progi ori:))

Za 2 miesiace noffki felunek i fruuu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to i ja niebawem 2 lata zalicze z czarnulka.

> Jako ze serce wkladam i raz w miesiacu dopieszcze tez w srodku to i odwdziecza sie bezawaryjnosia

> przez zaledwie 35 tys km najechanego przeze mnie.

> Uwazam crome za madry wybor, owszem w srodku moze wodotryskow hitech nie ma ale prostota nie

> drazni.

> jako ze bezawaryjnie mnie powozi to na kazde jej urodziny dostaje prezent.

> Rok temu ori Navi (dzieki tom)

> a teraz listwy na progi ori:))

> Za 2 miesiace noffki felunek i fruuu

Może jakiś wiosenny spocik wrocławski, zanim nam się Cromy znudzą. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może jakiś wiosenny spocik wrocławski, zanim nam się Cromy znudzą.

No w sumie to mysl, bo to juz nie jakies tam dwa rodzynki a jakies z 10 by sie najechalo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> he, he jak dwa przyjadą to będzie dobrze

wczoraj bylem na koncercie i cromka obca tez, wiec to juz nie przypadek

niebawem z uwagi najwiecej za najtaniej bedzie jak golfow:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wielu Stilonowców i BBMowców przesiada się do Crom. Do czego my się przesiądziemy?

no ja bym przesiadl sie do CROMY III, szkoda, ze nie tluka kolejnej odslony.

Osobiscie obecna dosc mocno przypadla mi do gustu wizualnie, wiec jakos nie zmieniam auta jesli odwdzieczas sie bezawaryjnoscia.

Spaczony troche bezawaryjnoscia Lanosa mimo 260tkm nalotu licze ze moze bedzie podobnie:)))

Warto miec marzenia:))

Po feriach trza spota zrobic.

Halo, jest tu kto z wro poza tomem i mna?

Codzien mijam srebrna, czarna, granatowa, dwie kierowniczki prowadza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem na stok na Zieleniec i stukneło 70007 km przejechane . Ładna liczba , z środkowego pomorza skoczyłem na S3 i na Wrocek , jechało się szybko i fajnie , ale zrobilem 200km więcej niż przez Poznan . Wracam starą trasą ( 11 ) . Na stokach kicha a pod stokami błoto i w tym brudzie spotkałem dwie śliczne Cromki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dojechałem na stok na Zieleniec i stukneło 70007 km przejechane . Ładna liczba , z środkowego

> pomorza skoczyłem na S3 i na Wrocek , jechało się szybko i fajnie , ale zrobilem 200km więcej

> niż przez Poznan . Wracam starą trasą ( 11 ) . Na stokach kicha a pod stokami błoto i w tym

> brudzie spotkałem dwie śliczne Cromki .

Właśnie się zastanawiałem czy nie pojechać na weekendowe narty - rozumiem, że nie bardzo jest po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Na stokach kicha a pod stokami błoto i w tym

> brudzie spotkałem dwie śliczne Cromki .

Tu już jest wiosna od dłuższego czasu. Dziś 17 stopni i słoneczko. zlosnik.gif Trzeba będzie poszukać sandałów i krótkich spodni.

Może w Zakopanem jeszcze da się pojeździć na nartach hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dojechałem na stok na Zieleniec i stukneło 70007 km przejechane . Ładna liczba , z środkowego

> pomorza skoczyłem na S3 i na Wrocek , jechało się szybko i fajnie , ale zrobilem 200km więcej

> niż przez Poznan . Wracam starą trasą ( 11 ) . Na stokach kicha a pod stokami błoto i w tym

> brudzie spotkałem dwie śliczne Cromki .

A ja dzis na ferie gnam, co prawda podhale ale jakos w zime srednio wierze.

Trasa S3 to porazka, kiedys za namowa szwagra kulalem sie....dalej i dluzej ze 2-3 h,wiec wole kulac sie 11 niz jechac dluzej.

A co do cromek to piatek spotkalem 3 yikes.gif

Dominuja takie srebrnawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jutro jadę do Zakopanego, będę wypatrywał czarnej Cromy DW

> Na które stoki się wybierasz? Kto wie, może się na siebie natkniemy

ja od lat w koninkach bywam, bezludzie, ale zima marna, stok 1500m ale snieg tylko sztuczny i mokry potwornie, nawet nart nie wkladam, dzieciaki umeczone po godzinie wrocily i zniesmaczone.

W zakopanym jeszcze gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po feriach , wiosna w górach panie sierżancie . Powrót przez Wrocek i Poznań baaaardzo wolny dopiero od Piły zelżało . Spalanie w normie(6,7) i wypalanie DPFa po drodze nawet nie odczułem . Resztę ferii w domku przy tv dobrze ,że liga mistrzów rusza . Życzę narciarzom jeszcze trochę śniegu na stoku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znowu serwis

Ta walcze od 3 miesiacy o odglos turbo, bo gwizda, i po wyslaniu im filmiku doszli do wniosku ze jednak nie ma tak byc, zamowili nowe turbo, i wszystkie przewody,ale moze okazac ze wlasnie gdzies jakis przewod puszcza lewe powietrze i lipa, ale okaz sie jutro jak odbiore auto ok.gif to 3 nie planowana wizyta, pierwsza reflektor, potem przekladnia, a teraz turbina.

A o to nowa fura

665b4db19b6717c2med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może wystarczy opychania się pączkami i zacznie ktoś spamować. Bo tu nudą wieje.

Szusuje sobie od niedzieli, dzień w dzień. Śniegu na stoku jest dużo, ale dojazd po błocie. Croma cała utaplana w brązowej mazi, rasowo wygląda palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ta walcze od 3 miesiacy o odglos turbo, bo gwizda, i po wyslaniu im filmiku doszli do wniosku ze

> jednak nie ma tak byc, zamowili nowe turbo, i wszystkie przewody,ale moze okazac ze wlasnie

> gdzies jakis przewod puszcza lewe powietrze i lipa, ale okaz sie jutro jak odbiore auto to 3

> nie planowana wizyta, pierwsza reflektor, potem przekladnia, a teraz turbina.

> A o to nowa fura

toś se poprawił z_lol1.gifz_lol1.gifz_lol1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego nie chwale Opla, i mowie otwarcie ze zaluje zmiany

Ja Twój wpis już pokazałem znajomemu który nim kupiłem Crome krytykował ten model... Po kupnie zmienił zdanie ale nie na tyle by sobie taką sprawić... Szuka Insignii smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja Twój wpis już pokazałem znajomemu który nim kupiłem Crome krytykował ten model... Po kupnie

> zmienił zdanie ale nie na tyle by sobie taką sprawić... Szuka Insignii

Jak szybko kupi, tak szybo bedzie chcial sprzedac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak szybko kupi, tak szybo bedzie chcial sprzedac.

Cromą mam zamiar jeździć jeszcze 1,5 roku. Co potem hmm.gif

Insignią miałem okazję pojeździć i nie przekonała mnie. Fiat już nic ciekawego nie robi. Mondeo mi się nie podoba. Wszelakie Das Auta odpadają, bo wszędzie tego pełno.

Peugeot 508 mi się podoba i mało tego jest, tak jak Crom ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szusuje sobie od niedzieli, dzień w dzień. Śniegu na stoku jest dużo, ale dojazd po błocie. Croma

> cała utaplana w brązowej mazi, rasowo wygląda

A ja ino z goralamipijebo warunki na mokrym sniegu lipne, pomijac taplanie sie w blocie do wyciagu.

W sumie zjechalem dzis na probe i lipa mimo ze o 9 rano.

NIe lubie i tyle,

zaraz sliwowice odpale;)

Jutro powrot, smoka dzieciakom pokaze i ogien do wro;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.