Skocz do zawartości

S-max dla rodziny 2+2


R0CK

Rekomendowane odpowiedzi

> dokladnie.ja szukajac tourana zrezygnowalem na wstepie z dodatkowych siedzen bo w moim przypadku

> wazniejsze jest posiadanie kola zapasowego i duzego bagaznika.jezdzimy tylko w opcji 2+2 wiec

> nie jest to dla mnie zadne utrudnienie.

W S-max niezależnie czy są 2 fotele w bagażniku, czy ich nie ma, tak czy inaczej nie będzie koła zapasowego.

Co do wyższych cen wersji 7mio osobowych to nie dramatyzowałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W smaxie też było 136KM

No nie jestem przekonany

Jak lazilem po salonach przy pierwszym maxiu w 2008 wiedzialem niemal wszystko, jak czegos nie wiedzialem to w salonach tez nie wiedzieli

Wtedy nie bylo 136km

Jeszcze patrzac na zestawienie tez nie widac ---TU---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie jestem przekonany

> Jak lazilem po salonach przy pierwszym maxiu w 2008 wiedzialem niemal wszystko, jak czegos nie

> wiedzialem to w salonach tez nie wiedzieli

> Wtedy nie bylo 136km

> Jeszcze patrzac na zestawienie tez nie widac ---TU---

Były były...poczytaj o silnikach AZWC i UKWA w S Maxie, bo one miały 136KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak z awaryjnością? Bo wydać kasę nie sztuka a potem naprawiać. jak diesle sie spisują a jak bena?

2.0 140KM TDCI możesz śmiało brać, nie ma specjalnych usterek między 150-200 tyś dwumas będzie do zmiany, silniki znane są z dużych, bezawaryjnych przebiegów. Poza tym jest to bardzo rozsądny silnik do Smaxa, pozwala całkiem dynamicznie się poruszać i nie spala przy tej wielkości dużo paliwa, bo mi wychodziło 7.6/100km średnio, przy jeździe na zasadzie bez zastanawiania się nad oszczędnością, ale i bez pałowania pod czerwone pole, w trasie bardzo fajnie tym się jeździ.

1.8 spali podobnie a będzie bardziej ospały...

Co do silników benzynowych to się nie wypowiadam, bo żadnym nie jeździłem, a oglądałem jeden w dodatku ten mocniejszy, bodajże 2.5 220KM tam było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

> Autem, w którym wygodnie może podróżować kilka osób jest rodzinna mazda 5 . Samochód jest

> przestronny i bezpieczny, poza tym ma naprawdę ładną linię jak na auto o takich gabarytach.

Szczególnie wygodnie będzie 3 osobom w drugim rzędzie, ten sam bezsens co w c-max. Z tego powodu wybrałem co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.