Skocz do zawartości

Croma po 140kkm, wycena przeglądu


juga0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Croma ma 130kkm, trzeba dokonąc przeglądu, zapytałem serwis o ofertę i taka odpowiedź:

"W nawiązaniu do naszej rozmowy telefonicznej przesyłam Panu wycenę przeglądu 140 tyś km. Zgodnie z zaleceniami FIATa należy w samochodzie filtr paliwa, filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy, pasek rozrządu oraz pasek osprzętu. Nie wyceniam wymiany oleju, gdyż zgodnie z naszymi ustaleniami olej został wymieniony przy naprawie turbosprężarki."

Koszt całej usługi to: 2040 zł brutto.

Poradźcie, jak to zminimalizować, teraz 22-02 kończę gwarancję, czy ktoś zna w Krakowie zakład gdzie możnaby serwisiwać samochód?

juga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, Croma ma 130kkm, trzeba dokonąc przeglądu, zapytałem serwis o ofertę i taka odpowiedź:

> "W nawiązaniu do naszej rozmowy telefonicznej przesyłam Panu wycenę przeglądu 140 tyś km. Zgodnie z

> zaleceniami FIATa należy w samochodzie filtr paliwa, filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy,

> pasek rozrządu oraz pasek osprzętu. Nie wyceniam wymiany oleju, gdyż zgodnie z naszymi

> ustaleniami olej został wymieniony przy naprawie turbosprężarki."

> Koszt całej usługi to: 2040 zł brutto.

> Poradźcie, jak to zminimalizować, teraz 22-02 kończę gwarancję, czy ktoś zna w Krakowie zakład

> gdzie możnaby serwisiwać samochód?

> juga

Napisz do mnie na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, Croma ma 130kkm, trzeba dokonąc przeglądu, zapytałem serwis o ofertę i taka odpowiedź:

> "W nawiązaniu do naszej rozmowy telefonicznej przesyłam Panu wycenę przeglądu 140 tyś km. Zgodnie z

> zaleceniami FIATa należy w samochodzie filtr paliwa, filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy,

> pasek rozrządu oraz pasek osprzętu. Nie wyceniam wymiany oleju, gdyż zgodnie z naszymi

> ustaleniami olej został wymieniony przy naprawie turbosprężarki."

> Koszt całej usługi to: 2040 zł brutto.

> Poradźcie, jak to zminimalizować, teraz 22-02 kończę gwarancję, czy ktoś zna w Krakowie zakład

> gdzie możnaby serwisiwać samochód?

> juga

za połowę tej kwoty albo i mniej spokojnie zrobią Ci to tutaj: KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za połowę tej kwoty albo i mniej spokojnie zrobią Ci to tutaj: KLIK

Trochę poza tematem ale jakie opinie krążą o Autka.pl ?? Na alfacholicy polecają ich i ich autka,są może u nas na forum osoby które kupiły od nich wozidło i mogą się wypowiedzieć na temat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.