Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

maciejka

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Najwidoczniej, obstawiam może jakiś czujnik w dupnym miejscu. Generalnie skrzynia bardzo fajna , trasę na Chorwację z przelotowka 170-180 zniosła pięknie . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Witam, mam smaxa z powershiftem i tutaj gdzie mieszkam mam jeden taki zakręt . Dosyć ostry w prawo i lekko w dół . Przy szybszym wejściu w niego skrzynia przechodzi w tryb awaryjny . Muszę stanąć zgasić auto i uruchomić ponownie . Przy wolniejszym pokonowyaniu go nic się nie dzieje. Aha zawsze to występuje jak auto jest nie rozgrzane , na ciepłym silniki wszystko jest ok Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Kolega Lynda z centomani ??
  4. Polecam,robiłem u nich lampy
  5. Kurde wracałem z urlopu ,przed 23 ,z 4 pasy puste a oni mi każą 80 km/h jechać.... no ludu pański
  6. Takie przyszło :-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  7. W sierpniu :-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  8. ok,stara ma ing dziękuje za informacje
  9. Byłem w Banku Spółdzielczym i tak powiedzieli... to ja nie mam pojecia. Może jaka tępa baba była i nie wiedziała co z tym zrobić.
  10. Witam przyszła mi pamiątka z wakacji o taka Mam pytanie jak to opłacić? W banku powiedzieli że nie bo brak konta walutowego, na poczcie też nie dało rady. To w takim razie gdzie? B-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  11. Mi stuknęło 200 tys km z usterek oberwała się osłona termiczna wydechu i sobie wisi(na samym końcu nad wydechem) i coś mi kurde puka w desce rozdzielczej... chyba trza sprzedać
  12. U mnie to samo jest,nie mam pojęcia co to oddam do mechanika to napisze co wykryli
  13. Fajna maszynka, macałem cx9 i z chęcią bym jeździł Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  14. Co w zamian ??
  15. Jak dorwać sie do tego spryskiwacza,boczek który trzeba zdemontować ?? Napisze kolega ?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.