Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

chojnik

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Dawałem przekładnię z Toyoty do regeneracji, wróciła i sprawowała się jak nowa.
  2. Wymieniam olej w automatach i w manualach, ale płukanka to wg mnie juz chyba przesada, co tam płukać ? Przecież, tam nie ma nagarów, czy jakoś wielce przegrzanego oleju...
  3. chojnik zmienił swoje zdjęcie profilowe
  4. chojnik odpowiedział lucash na temat - Opony wielosezonowe
    Mam w Legacy 225/45R18 Barum Quartaris 5 i na prawdę świetna opona do normalnej jazdy. Skuteczna zimą i nie znika w oczach jak porzednie Firestone Multiseason Gen2, które były spoko, ale jak dla mnie zbyt miękka mieszanka. W warunkach letnich się dość kładła i szybko zużywała. Co ciekawe Barum nie mają tej tendencji, a grip na śniegu bardzo fajny.
  5. Mi się podoba, po prostu trzeba przymknąć oko ,że to technologiczny bliźniak 208. Jeśli to obniża koszty nie mam nic przeciwko, po co wymyślać koło na nowo. Z resztą, jeśli taki jest koszt powrotu Lanci to żaden koszt...
  6. chojnik odpowiedział PawelWaw na temat - Motokącik
    Dla mnie szybkie auto to, auto które nie tylko przyspiesza sprawnie, ale dobrze skręca, hamuje i słucha się kierowcy, chętnie zmienia kierunek jazdy. Dla mnie auto z milionem koni które ryje przodem, albo zachowuje się jak kloc nie jest szybkie tylko co najwyżej mocne i prędkie (prędkości na prostej)......na pewno nie szybkie.
  7. Musze odszczekać swoje słowa od kiedy mam Legacy 2.0 150 km i Forka e-boxer 2.0 150km + wspomaganie elektryczne moge smialo powiedziec ze te 50 Nm bardzo wspomaga dynamikę, najbardziej odczuwalne w mieście.
  8. Sęk w tym ze ze spalania E10 nawet większej ilości litrów (powiedzmy te 2%) emisja jest niższa niż przy E5. No, tak przynajmniej twierdzą ci co się znają...
  9. Bez zgłębiania się w karty charakterystyki... 0W30 od 5W30 różni się tylko tym jak olej płynie w baaardzo niskich temperaturach, przy obecnych "zimach" to nie ma żadnego znaczenia. Nie widzę tutaj problemu.
  10. Może linka się zaciera w pancerzu, stad WD40 na chwile pomaga.... Bardzo nie fajne jak pęknie w nieoczekiwanym momencie - przerabiałem to...
  11. Niestety nie ma centralnego dyfra od dawna. Tylko wersje z manualem, w Europie od dawna takich nie ma... w USA z reszta tez? Nawet nie wiem, ale wszystkie auta juz sprzedają z Eye Sight ,a on działa tylko ze skrzyniami lineatronic. Ostatni mohikanin to bylo STI z DCCD jesli chodzi o centralny dyfer.
  12. XV 2020 e-boxer. Co chcialbys wiedziec? Przy blizszym poznaniu sie z nim jest tylko lepiej. Oczywiscie po STI dynamika rozczarowująca, ale po dluzszym zastanowieniu sie i orzejechanych kilometrach - wystarczajaca. 150km 200Nm z CVT przybajmniej XV przemieszcza sie sprawnie, mam obawy czy do Forestera nie bedzie to jednak troche za malo - ale ponownie - zalezy do czego porownujesz. sama hybryda, dziala, wspomaga i przydaje sie glownie w miescie na parkingach. W trasie nieznacznie obniza spalanie wchodzac w tryb żeglowania przy zdjeciu nogi z gazu ale dynamiki moim zdaniem w zaden sposob nie poprawia.
  13. Spadł śnieg to można wreszcie napisać. Rodzinne auto Verso, opona Firestone Multiseason GEN2. Nie żałuje. W każdych warunkach daje rade, pod warunkiem, że mamy świadomość na czym jedziemy. Co do trakcji to trochę mogę być nie obiektywny, bo reszta aut to AWD na zimówkach więc bez porównania, ale śmiało mogę napisać, że wspomniana wyżej opona daje rade, pozwala czuć się bezpiecznie na suchym, mokrym i na śniegu.
  14. Dokładnie. Guma gumie nie równa. Jest wiele typów mieszanek czy dodatków. Opony różnie się starzeją, sposób przechowywania również ma znaczenie.
  15. I jak, kupił to ktoś? Cena śmieszna i szczerze mówiąc nie widzę powodu dlaczego "polskie" miało by być gorsze od Tureckiego czy Chińskiego producenta..., A różnica do premium to jednak jest bardzo duża więc warto rozważyć, niestety bardzo mało opinii o tej oponie...
  16. Ja jestem zdziwiony ze ktoś w ten sposób auta nie testuje. Auto trzeba sprawdzić, a nie się nim tylko przejechać. To nie był z założenia test 0-100. Po prostu na jeździe próbnej dupohamownia wskazywała, że auto nie ma mocy porównując z innymi które oglądałem, stąd test 0-100 który tylko to potwierdził. Przejechał bym się grzecznie, tylko co to za testy ? Check engine miałbym jutro, a ze mocy nie ma... może turbo, może wtryski... Powiem tak. Nie pojechałem się tam przejechać dla jaj, tylko pojechałem z kasą i gdyby auto było sprawne to bym je kupił. A przez bajki handlarzy straciłem tylko czas i kasę jak pewnie wielu z was przy poszukiwaniu auta.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.