Skocz do zawartości

Croma do oceny - zerknijcie


Rekomendowane odpowiedzi

> Dzięki Saigon za sprawdzenie aut . Poprzednie miało zbyt wiele wad , a ten wygląda całkiem ok .

> Przebieg pewnie prawdziwy , tylko ten pedał sprzęgła mocno wytarTe

gumy na pedalach takie miekkie sa i moja przy 131 tys miala mocno wytarte. hamulec bardziej wiec jakos bym nie patrzyl jako wyrocznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podjedz do Krakowa obejrzyj na żywo, mają też inne cromy to może coś innego Ci się spodoba smile.gif A jak będziesz wracał możesz z ciekawości do Chrzanowa podjechać i zobaczyć smile.gif...fakt ma trochę bogatsze wyposażenie, czujniki się przydają...a dach...hmm...fajny bajer wink.gif jaśniej w środku...na razie tyle mogę się wypowiedzieć w tym temacie smile.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za drugą wyposażenie i cena, ale kolor jak dla mnie za jazny no i ten szklany dach - potrzebne toto

> czy wręcz przeciwnie.

Jeśli chodzi o tą drugą i kolor to mam dokładnie cromę w takim kolorze i o ile na początku jak oglądałem to nie za bardzo mi się widziała , a teraz uważam, że jest to jeden z kolorów w którym croma wygląda świetnie ale to oczywiście rzecz gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odzew.

Mimo, że pogoda dzisiaj nie rozpieszczała to wybrałem się dzisiaj i obejrzałem obydwie. Niestety ktoś już mnie wyprzedził wczoraj i Croma z Krakowa już była sprzedana. Pooglądałem inne w komisie, ale żadna mi nie spasowała. Natomiast ta z Chrzanowa bardzo mi się spodobała. Kolor na żywo wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach. Autko już zaklepane i jak dobrze pójdzie to we wtorek będzie już w domciu w ciepłym garażu.

Z Cromowym pozdrowieniem drive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mam 2.4 JTD, 200 km, automat. Miasto latem do 9l, zima do 10 l. To wielkości maksymalne przez okres kilku lat. Czy to dużo przy tych gabarytach auta i osiągach? Uważam, że nie. Jeżeli ktoś sądzi, że jego benzyniak czy diesel o mniejszej pojemności spala duuużo mniej, jest w błędzie. Krótki dystans, niedogrzany silnik, korki. Spójrzcie na testy albo sprawdźcie dokładnie realne spalanie w długotrwałym okresie czasie. Można się zdziwić. W ostatnim czasie był nawet o tym artykuł w tygodniku Motor (Nr 13/14 z 24.03.2014r.). Ja nie narzekam. W cyklu mieszanym i na trasie, przy tych osiągach silnika i z automatem, da się żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.