Skocz do zawartości

Zakup nowego konia


niedal

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem kupować solo do 16 ton z zabudowa franka maks długą ale plany się zmieniły i szukam ciągnika.

Mam zamiar ciągać tym gabaryt na niskopodwoziówce i druga naczepy z ruchoma podłoga do biomasy.

Do niskopodwoziówce pasował by chyba lowdeck ale nie znalazłem naczepy mega z ruchoma podłoga i nie wiem czy lowdeck podczepię do normalnej naczepy. Kwestia drugorzędną to w jaką markę celować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem kupować solo do 16 ton z zabudowa franka maks długą ale plany się zmieniły i szukam

> ciągnika.

> Mam zamiar ciągać tym gabaryt na niskopodwoziówce i druga naczepy z ruchoma podłoga do biomasy.

> Do niskopodwoziówce pasował by chyba lowdeck ale nie znalazłem naczepy mega z ruchoma podłoga i nie

> wiem czy lowdeck podczepię do normalnej naczepy.

Wystarczy ze bedziesz mial regulowane siodło i podepniesz. Co do low decka i niskopodwoziowki to nie widzialem takiego zestawienia raczej standardowej wysokosci ciagnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wystarczy ze bedziesz mial regulowane siodło i podepniesz.

Może być takie rozwiązanie

Co do low decka i niskopodwoziowki to

> nie widzialem takiego zestawienia

są takowe - popatrz na lory wożące ciężarówki

raczej standardowej wysokosci ciagnik.

byłby najlepszym rozwązaniem. opony normalnego rozmiaru sa tańsze od niskoprofilowych , dłużej wytrzymują. Pamitać trzeba ,że do ruchomej podłogi trzeba przy ciągniku zamontować "hydraulikę ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może być takie rozwiązanie

> Co do low decka i niskopodwoziowki to

> są takowe - popatrz na lory wożące ciężarówki

> raczej standardowej wysokosci ciagnik.

> byłby najlepszym rozwązaniem. opony normalnego rozmiaru sa tańsze od niskoprofilowych , dłużej

> wytrzymują. Pamitać trzeba ,że do ruchomej podłogi trzeba przy ciągniku zamontować "hydraulikę

> ".

O hydraulice pamiętam, ruchomej podłogi na niskim profilu nie znalazłem, a że naczepy nowej nie będę kupował to chyba też nie będę komplikował sobie sytuacji low deckiem.

Moglibyście tylko doradzić co wybrać, jak spisują się obecnie nowe auta, czy rozglądać się za skrzynią automatyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę komplikował sobie sytuacji low deckiem.

ok.gif

> Moglibyście tylko doradzić co wybrać

to co trafisz w dobrym stanie , np reno premium (mogę polecić handlowca)

czy rozglądać się za skrzynią automatyczną.

zdecydowanie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie będę komplikował sobie sytuacji low deckiem.

> to co trafisz w dobrym stanie , np reno premium (mogę polecić handlowca)

> czy rozglądać się za skrzynią automatyczną.

> zdecydowanie tak

szukam nóweczki bez przebiegu ale jakoś renault i iveco mnie nie przekonuje.

solówki jak szukałem to wybór padł na dafa, tutaj jeszcze oglądałem mana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ze renault to w tej chwili volvo rozniace sie tylko obudowa?

pracowalem pare lat temu w serwisie renault trucks i niech najlepszym przykladem na "trwalosc" bedzie to ze puki byla ladna pogoda bylo malo roboty ale zaczynal padac deszcz i bylo mokro to do naprawy ustawiala sie kolejka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> aaaa widzisz. reno i volvo to to samo w innym opakowaniu i taniej. kupisz renówke a fakturę

> dostaniesz z volvo. coś jak vw i skoda.

o tym nie wiedziałem, a napewno jeszcze nie widziałem tego na drodze 4000542539303.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> , a napewno jeszcze nie widziałem tego na drodze

> bo to dopiero zaczęło się sprzedawać , produkcja pełną parą ruszyła od stycznia

zobaczymy jaką ofertę cenową otrzymam.

nie powiem, ale robi wrażenie. 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.