Skocz do zawartości

Sklepy z gratami do moto(cyklowo)-PRL


Rekomendowane odpowiedzi

> Nowolipki 15 - reaktywacja

> Moto-Impex - częściowo producent

> Arimot, czyli Ząbkowska z tradycjami

> Almot

> Agmot

> Skuter Dębica - chyba najstarszy netowy

> Tak na szybko wygrzebałem - macie jakieś doświadczenia z ww., ew. znacie inne godne polecenia?

Arimot polecam gość obeznany ma wszystko w małym palcu. Nawet byłem w sobotę ale niestety nie ma praktycznie nic do SR 50 frown.gif za to do polskiej myśli technicznej praktycznie wszystko spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Arimot polecam gość obeznany ma wszystko w małym palcu. Nawet byłem w sobotę ale niestety nie ma

> praktycznie nic do SR 50 za to do polskiej myśli technicznej praktycznie wszystko

Do simsona masz sporo w http://www.stazet.pl/ - kupowałem tam trochę do ETZ - oryginalne oryginały z DDRówka ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Arimot polecam gość obeznany ma wszystko w małym palcu. Nawet byłem w sobotę ale niestety nie ma

> praktycznie nic do SR 50 za to do polskiej myśli technicznej praktycznie wszystko

Faktycznie, rzeczowy i konkretny człowiek. W przyszłym tygodniu ma mieć dla mnie graty. ok.gif

Czego nie mogę powiedzieć o reaktywowanych Nowolipkach. facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Faktycznie, rzeczowy i konkretny człowiek. W przyszłym tygodniu ma mieć dla mnie graty.

> Czego nie mogę powiedzieć o reaktywowanych Nowolipkach.

Co z nimi? Wrócili do PRLu? zlosnik.gif

Miałem się tam wybrać kontrolnie przy okazji, ale co jestem w W-wie, to nie mam czasu....jak nie zakup wanny, to zakup płytek itp rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co z nimi? Wrócili do PRLu?

Wrzuciłem linkę do allegro wyżej. ok.gif

Wrócili, z tego, co widzę, to głównie nowsze sprzęty - simsony, mz, wski, ale do fumy też coś mają. Natomiast nie za bardzo ogarniają temat merytorycznie - przynajmniej w temacie róznic między WFM a WSK. spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wrzuciłem linkę do allegro wyżej.

Linkę to ja Ci podrzucałem grinser006.gif Wiem, że się reaktywowali - pytam, czy sposoem obsługi wrócili do PRLu? grinser006.gif

> Wrócili, z tego, co widzę, to głównie nowsze sprzęty - simsony, mz, wski, ale do fumy też coś mają.

> Natomiast nie za bardzo ogarniają temat merytorycznie - przynajmniej w temacie róznic między

> WFM a WSK.

a to stary numer jest - dla większości ludzi są tylko 2 modele - WSK trójka i WSK czwórka grinser006.gif, bardzo rzadko występuje jeszcze "dwuramówka" grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Linkę to ja Ci podrzucałem

Bardzo być może. ok.gif

> Wiem, że się reaktywowali - pytam, czy sposoem obsługi wrócili do PRLu?

Nie wiem, nie byłem jeszcze.

> a to stary numer jest - dla większości ludzi są tylko 2 modele - WSK trójka i WSK czwórka , bardzo

> rzadko występuje jeszcze "dwuramówka"

Tia... hehe.gif

P.S. Wczoraj zacząłem mały remanent w garażu - trochę gratów się uzbierało... panic.gif

Swego czasu pamiętałem, żeby dokupić lampę do fumy, bo oryginalna gdzies się zapodziała - po rozpakowaniu wszystkich kartonów znalazły się.... cztery... rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo być może.

> Nie wiem, nie byłem jeszcze.

> Tia...

> P.S. Wczoraj zacząłem mały remanent w garażu - trochę gratów się uzbierało...

> Swego czasu pamiętałem, żeby dokupić lampę do fumy, bo oryginalna gdzies się zapodziała - po

> rozpakowaniu wszystkich kartonów znalazły się.... cztery...

ok.gifhehe.gif Niedalej jak 2 miesiące temu tez zrobiłem porządki w piwnicy. Po przejrzeniu klamotów złożyłem całą motorynkę Pony dokupując tylko linki rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.