Skocz do zawartości

doradzicie Ford Fiesta 1.2i


morenos

Rekomendowane odpowiedzi

fiesty tej generacji niczym nie zachwycaly.

silnik 1.25 chyba jedyny godny polecenia do tego auta

co do samego egzemplarza - kierownica zjechana ostro, pokrowce pewnie żeby przykryć równie zjechane siedzenia.

ogólnie byłbym na nie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam się nad zakupem kolejnego auta i w oko wpadło mi coś takiego, rocznikowo mi odpowiada

> cenowo też.

> Ford Fiesta 1.2i

> Poradzicie na co zwrócić uwagę co dokładnie sprawdzić?.

> Czy w ogóle nie pakować się w temat i nie tracić czasu na oglądanie.

> Dzięki

Robiłem jazdę takim właśnie ...

1.2 75 KM - totalna bieda z klimą zlosnik.gif

Normalnie jak na auto miejskie się zbierało, dość elastyczny silniczek, myślę, że warto, sprawdzić stan blacharki bo rdzewieją na potęgę grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam się nad zakupem kolejnego auta i w oko wpadło mi coś takiego, rocznikowo mi odpowiada

> cenowo też.

> Ford Fiesta 1.2i

> Poradzicie na co zwrócić uwagę co dokładnie sprawdzić?.

> Czy w ogóle nie pakować się w temat i nie tracić czasu na oglądanie.

> Dzięki

Właśnie jestem w trakcie poszukiwań podobnego wozidła dla żonki. Ta z ogłoszenia jak dla mnie ma za niską cenę w stosunku do rocznika. Chyba, że jest to podyktowane tym, że to auto to kompletny golas... z tego co widzę to nawet nie ma przycisku do otwierania bagażnika.

Motor 1.25 mogę polecić od strony eksploatacyjnej - zero problemów od 7 lat (dokładnie taki silnik ma żonka w fieście obecnej tylko, że mkIV). Od strony ekonomicznej porażka... 9 po mieście to norma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie jestem w trakcie poszukiwań podobnego wozidła dla żonki. Ta z ogłoszenia jak dla mnie ma za

> niską cenę w stosunku do rocznika. Chyba, że jest to podyktowane tym, że to auto to kompletny

> golas... z tego co widzę to nawet nie ma przycisku do otwierania bagażnika.

> Motor 1.25 mogę polecić od strony eksploatacyjnej - zero problemów od 7 lat (dokładnie taki silnik

> ma żonka w fieście obecnej tylko, że mkIV). Od strony ekonomicznej porażka... 9 po mieście to

> norma...

9 po mieście na krótkich odcinkach to norma ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 9 po mieście na krótkich odcinkach to norma

Niestety wiem... nawet katalogowo Ford podaje mniej więcej takie dane. Co nie zmienia faktu, że jak na takie autko i taki silniczek to jest za dużo - teść w focusie z motorem 1.6 100KM po mieście ma w granicach 10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety wiem... nawet katalogowo Ford podaje mniej więcej takie dane. Co nie zmienia faktu, że jak

> na takie autko i taki silniczek to jest za dużo - teść w focusie z motorem 1.6 100KM po

> mieście ma w granicach 10...

Żona w saxo 1.6 90 koni latem 10,5-11,0 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.