Skocz do zawartości

Reczny działa bardzo ciezko


wojtala

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. W sc kolegi ktore serwisuje reczny dziala bardzo ciezko. Linka zalozona jest nowa, rozpieraki chodza idealnie a szczeki na tyle sa nowe oryginaly z unto.pl (na szczekach no-name tyl hamowal szybciej niz przod). I ogolnie reczny strasznie ciezko dziala. Sama dzwignia recznego chodzi leciutko.

Wychodzi, ze samoregulatory szczek sa bardzo ciasne spasowane co powoduje opor. Samoregulatoro nigdy w zadnym cc/sc nie smarowalem. Czy przesmarowanie tych samoregulatoro cos pomoze ?? Nie chce wymieniac szczek na inne gdyz moze powrocic problem z blokujacym tylem znow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się czy linka jednak dobrze chodzi.... na sucho

Miałem tak ostatnio ... po 2 miechach jakaś podróba padła kumplowi i mechanicy chcieli mu wymienić wszystko a ja machłem ino linkę i wsio banglało....

jak nie to kombinuj z innymi szczekami... jeśli chodzi o samoregulatory... osobiście nie wiem... nigdy nie miałem z tym problemu zarówno w szczękach za 20 zł jak i tych za 70-80 czy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Upewnij się czy linka jednak dobrze chodzi.... na sucho

> Miałem tak ostatnio ... po 2 miechach jakaś podróba padła kumplowi i mechanicy chcieli mu wymienić

> wszystko a ja machłem ino linkę i wsio banglało....

> jak nie to kombinuj z innymi szczekami... jeśli chodzi o samoregulatory... osobiście nie wiem...

> nigdy nie miałem z tym problemu zarówno w szczękach za 20 zł jak i tych za 70-80 czy ...

linka nowa jest zalozona. Dla pewno wyciagnalem ja jeszcze raz i przelalem ja cala olejem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się oduczyłem kupować zamienników, bo potem takie cyrki wychodzą. Za oryginalną linkę na aledrogo zapłaciłem 60zł, dwa tygodnie temu wymieniałem i wsio bangla idealnie. Sprawdź czy dobrze poprzeciągane są przyłącza do rozpieraków, czy linka nie jest zagięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja się oduczyłem kupować zamienników, bo potem takie cyrki wychodzą. Za oryginalną linkę na

> aledrogo zapłaciłem 60zł, dwa tygodnie temu wymieniałem i wsio bangla idealnie. Sprawdź czy

> dobrze poprzeciągane są przyłącza do rozpieraków, czy linka nie jest zagięta.

hmm no wlasnie wsio jest idealnie. Bez podpietych rozpierakow linka chodzi lekko majac na uwadze opory sprezyny. Dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm no wlasnie wsio jest idealnie. Bez podpietych rozpierakow linka chodzi lekko majac na uwadze

> opory sprezyny. Dziwna sprawa.

mam to samo wsio nowe stawiam na dzwignie ręcznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam to samo wsio nowe stawiam na dzwignie ręcznego

dzwignia bez linki chodzi idealnie smile.gif Ja musze wyciagnac te szczeki i je dokladnie przesmarowac. Jezeli bedzie poprawa to znaczy ze samoregulatory sa bardzo sztywne i przez nie reczny ciezko chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzwignia bez linki chodzi idealnie Ja musze wyciagnac te szczeki i je dokladnie przesmarowac.

> Jezeli bedzie poprawa to znaczy ze samoregulatory sa bardzo sztywne i przez nie reczny ciezko

> chodzi

Samochód obniżony ? Też tak mam.

Jak go uniosę na lewarku to hamulec leciutko się zaciąga.

Opuszczam go i muszę dwoma rękoma go zaciągać.

Podobno trzeba inaczej linkę w tylnym wahaczu ułożyć.

Ja nie wymyśliłem na to sposobu.

Może ktoś doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód obniżony ? Też tak mam.

> Jak go uniosę na lewarku to hamulec leciutko się zaciąga.

> Opuszczam go i muszę dwoma rękoma go zaciągać.

> Podobno trzeba inaczej linkę w tylnym wahaczu ułożyć.

> Ja nie wymyśliłem na to sposobu.

> Może ktoś doradzi.

seria seria w 100% smile.gif W moim byly cc na fk 70-50 reczny chodzil leciutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.