Skocz do zawartości

ix20 - info?


Rekomendowane odpowiedzi

> Witam,

> szukam użytkowników ix20 najlepiej z silnikiem benzynowym 1,4 90KM

> Czy można prosić kilka słów na temat tego auta?

> Ostatnio widziałem że "polubiły" LPG - czy ktoś ma takiego i podzielił by się opinią

Miałem okazję chwilkę pojeździć tym autkiem jako zastępczym, przejechałem około 3000 km i według mnie jeżeli ma to być autko do miasta do zdecydowanie ciekawa propozycja o ile jesteś skłonny zaakceptować duże jak na taki silniczek spalanie, ja jeżeli myślał bym o tym aucie w benzynie to tylko 1.6 pali podobnie a jedzie. Natomiast 1.4 w mieście jakoś jeszcze się porusza ale wyjazd w trasę to już męczarnia nie mówiąc o jeździe autostradowej. Natomiast jeżeli chodzi o nadwozie i funkcjonalność to byłem mile zaskoczony, jak na stosunkowo małe autko miejsca jest naprawdę dużo i przy moich 185cm wzrostu bez problemu mogłem znaleźć wygodną pozycję za kierownicą, całkiem spory bagażnik co prawda głównie za sprawą głębokości ale wrzuciłem do niego wszystko co miałem w I30cw grinser006.gif

A i jeszcze jedno w trasie robi się w aucie dosyć głośno.

Trudno natomiast mi się wypowiedzieć co do trwałości bo mój egzemplarz jak go dostałem miał 1600km przejechane.

Spalanie według komputera miałem 9 - 11 litrów yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>ale wrzuciłem do niego wszystko co miałem w I30cw

a porównując przestrzeń bagażową z kombi jak wypada?

bo z tego co widziałem nowy i30cw ma bagażnik "na sztywno" natomiast ix20 można manipulować przesunięciem kanapy

np. jak by Kolega miał się zapakować na wakacje to co by wybrał? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a porównując przestrzeń bagażową z kombi jak wypada?

> bo z tego co widziałem nowy i30cw ma bagażnik "na sztywno" natomiast ix20 można manipulować

> przesunięciem kanapy

> np. jak by Kolega miał się zapakować na wakacje to co by wybrał?

kombi zlosnik.gif chociażby z tego względu, że bagażnik ma tam większą powierzchnię i łatwiej można do danego bagażu się dostać a w ix20 bagażnik jest spory dzięki głębokości więc musisz bagaże kłaść jeden na drógi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jeszcze takie pytanie:

> co to za silnik siedzi w tym aucie ten 1,4 90KM ?

> to jest ten sam co w nowym i30? (tylko tam ma 100KM... albo ten co w starym i30... tylko tam było

> 109KM)

> nigdzie nie mogę się dokopać kodu silnika

Zdlawiony 109 na niektore rynki bo mialy mniejsze oplaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a nie wiesz czy zdławiony programowo czy mechanicznie?

Jak Gamma G4 FA to programowo. Bo nigdzie nie slyszalem, zeby mial inna budowe. jakiś tekst Ale kto Ci to ogarnie oslabiony.gif ASO na pewno nie a placic za to 1k to mozna kupic z lepszym silnikiem.

Ale jest szansa, ze siedzi tam Alpha.

jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.