Skocz do zawartości

206 - warte obejrzenia ??


kowal21

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Kącikowicze zlosnik.gif

W mojej rodzinie potrzebny jest "dupowóz" do podwożenia do pracy po mieście (+/- dziennie robiłby ok. 10 km 270751858-jezyk.gif ) i tak z ojcem gadałem, że trza by się za jakąś 206 porozglądać icon_rolleyes.gif

znalazłem na OLX cuś >>>takiego<<<

Warto to oglądać confused.gif

PS. jak ktoś wie to proszę napisać PW jak jest z awaryjnością tego silnika 1.1 w tym ?? smile.gif rypie się ?? części są łatwo dostępne ??

Pozdrawiam i proszę o rady zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siemka Kącikowicze

> W mojej rodzinie potrzebny jest "dupowóz" do podwożenia do pracy po mieście (+/- dziennie robiłby

> ok. 10 km ) i tak z ojcem gadałem, że trza by się za jakąś 206 porozglądać

> znalazłem na OLX cuś >>>takiego

Od prawie roku żona takiego ujeżdza w dodatku zagazowanego. Trochę mulowaty ale dowozi 4 litery na miejsce. Ma 60KM nie 44. Części tanie i ogólno dostępne. Gdyby trzeba było to kupiłbym bym jeszcze raz ale z mocniejszym silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jednak wybór padł na inną Francę wink.gif

Otóż > TĄ <

Rodzice ogarnęli za 5k, ponoć coś tam się z klimą dzieję.. gdzieś się może rozszczelniać..

Ale dobra tam grunt żeby silnik dobrze, równo pracował ok.gifok.gif

PS. ma ktoś może opony letnie do takiej Clijówki ?? smile.gif Bo ponoć na zimie teraz stoi...

Pozdrawiam wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od prawie roku żona takiego ujeżdza w dodatku zagazowanego. Trochę mulowaty ale dowozi 4 litery na

> miejsce. Ma 60KM nie 44. Części tanie i ogólno dostępne. Gdyby trzeba było to kupiłbym bym

> jeszcze raz ale z mocniejszym silnikiem.

A ile to zjada w trasie LPG? Silnik pewnie lepszy byłby 1.4 75km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ile to zjada w trasie LPG? Silnik pewnie lepszy byłby 1.4 75km

Ujeżdżamy z małżonką właśnie takiego z 1.4 8v. W mieście auto jest idealne, na trasie fatalne zlosnik.gif W dużej części pewnie to przez automat, ale wyprzedzanie na trasie to masakra zlosnik.gif

Mamy go ponad pół roku, spalanie przy automacie wychodzi od 6 do 9l benzyny, zależy kto prowadzi, zależy ile miasta.

Części według mnie tanie jak barszcz, ale odniesienie mam do subaru, więc mogę być nieobiektywny.

Mi nie pasuje w nim pozycja za kierownicą. Kierownica pochylona jak w autobusie miejskim wink.gif Pedały są dosyć blisko fotela, przy wzroście 182cm ciężko mi się wpasować za kierownicę tak, by prowadzić komfortowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.