Skocz do zawartości

do szukaczy płytkowych


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

> Słabo jeżeli to jest w środku to naprawdę słabo ale czekam na efekt końcowy

dla mnie duzo slabiej jest miec panele lub drzwi z tektury, ale nie mam ambicji nikogo nawracac do drewna.

Zastanawiam sie nad fuga - chyba dam jakas szara, ale w cieplym odcieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a te cienie na plytkach to jakos planujesz czy na losowo ukladasz ?

Losowo. Niespecjalnie da sie cos z nich ulozyc (nie znalazlem ani jednej bez ciemniejszej plamy), a poza tym nie mam juz czasu na zabawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok. ja tam widze wzor aczkolwiek wydaje sie, ze plytki sa z dwoch roznych serii produkcyjnych lub

> jakis inny gatunek

Nie, to tylko zamysl producenta, zeby te plamy byly w kilku miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "Jeżeli jedna osoba mówi ci że jesteś osłem, wyśmiej ją. Jeżeli druga osoba mówi ci że jesteś

> osłem, zignoruj ją. Jednak jeżeli trzecia osoba mówi ci żeś osioł, to zacznij zbierać na

> siodło."

A slyszalas o tym, ze gust jest jak tylna czesc ciala? I trudno, zeby bylo inaczej - w koncu to ja tu bede mieszkal, a nie Ty, czy ktokolwiek inny z tego forum, a rozchodzi sie jedynie o wzgledy estetyczne, a nie o parametry techniczne grozace np. katastrofa budowlana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dla mnie duzo slabiej jest miec panele lub drzwi z tektury, ale nie mam ambicji nikogo nawracac do

> drewna.

> Zastanawiam sie nad fuga - chyba dam jakas szara, ale w cieplym odcieniu.

Ja dałbym fuge jasną nie bardzo ale jasną... Nie wiem jakie będą ściany ale może w ich kolorze? Napewno polecam fuge ceramiczną kerakoll'a ok.gif świetna jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja dałbym fuge jasną nie bardzo ale jasną... Nie wiem jakie będą ściany ale może w ich kolorze?

> Napewno polecam fuge ceramiczną kerakoll'a świetna jest.

sciany biale, jak to w zamku grinser006.gif

kerakoll lepszy od mapei? W okolicznych marketach i sklepach jest wim, sopro, atlas i mapei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sciany biale, jak to w zamku

> kerakoll lepszy od mapei? W okolicznych marketach i sklepach jest wim, sopro, atlas i mapei.

Wg mnie lata świetlne... Kerakol fuga ceramiczna - łatwo się kładzie ale zachowuje się jak nazwa wskazuje ceramika.... No coś świetnego - raczej wątpię abym kiedykolwiek kupił inna fuge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wg mnie lata świetlne... Kerakol fuga ceramiczna - łatwo się kładzie ale zachowuje się jak nazwa

> wskazuje ceramika.... No coś świetnego - raczej wątpię abym kiedykolwiek kupił inna fuge

na zewnątrz, na elewacje ta sama polecasz?

a moze by tak ciemna, prawie czarna?

20140707_193114.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja dałbym fuge jasną nie bardzo ale jasną... Nie wiem jakie będą ściany ale może w ich kolorze?

> Napewno polecam fuge ceramiczną kerakoll'a świetna jest.

Masz na mysli te fugalite eco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> slyszalem, ze lekko polyskujaca jest? Idzie ja bez problemu zmyc z chropawych plytek bez glazury?

No zachowuje się jak ceramika, czyszczenie idzie lepiej niż zwykła fuge... Mapejowski epoksyd to dramat do kwadratu w porównaniu z tym co zobaczyłem przy kerakoll'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> spokojnie, to jest korytarz wejsciowy. Zreszta zona sie nagle zbuntowala, ze ona nie chce

> ceglanych. Tzn. ceglane chce, ale nie w kolorze cegly. Ja chyba pojde po zapalki do kiosku i

> wroce za 25 lat.

Nic się nie martw, moja żona chciała się na rok przeprowadzić do matki jak remontowałem chatę. zlosnik.gif W miesiąc poczyniłem takie postępy, że później w pracy przez kolejny miesiąc dokonywałem rekonwalescencji. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.