Skocz do zawartości

Fiesta mk7 1.4, głośna praca klimatyzacji.


Artur7

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okazję pojeździć w ostatnich dniach autem żony, no i zwróciłem uwagę na odgłosy włączonej klimatyzacji, są identyczne jak na załączonym filmiku. Czy ktoś z posiadaczy w miarę świeżych Fiest spotkał się z czymś podobnym w swoim egzemplarzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie słychać na tym filmie. Albo Ci się coś wydaje, albo ja przygłuchy, albo się nie znam, bo mam sprzed FL wink.gif

Jeżeli chodzi Ci o to że wiejąc słyszalnie szumi - standard w lecie.

Jeżeli masz jakieś jednostajne bzyczenie spod deski - czujnik temp wewnętrznej trzeba oczyścić i przesmarować.

Jeżeli chodzi Ci o wycie wentylatora - TenTypTakMa, że w cichej okolicy potrafi budzić sąsiadów wink.gif

Jak jest na gwarancji, to pojedź do ASO i powiedz że coś jest źle - sprawdzą Ci i jak coś wyjdzie, to od tego jest gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nic nie słychać na tym filmie. Albo Ci się coś wydaje, albo ja przygłuchy, albo się nie znam, bo

> mam sprzed FL

> Jeżeli chodzi Ci o to że wiejąc słyszalnie szumi - standard w lecie.

> Jeżeli masz jakieś jednostajne bzyczenie spod deski - czujnik temp wewnętrznej trzeba oczyścić i

> przesmarować.

> Jeżeli chodzi Ci o wycie wentylatora - TenTypTakMa, że w cichej okolicy potrafi budzić sąsiadów

> Jak jest na gwarancji, to pojedź do ASO i powiedz że coś jest źle - sprawdzą Ci i jak coś wyjdzie,

> to od tego jest gwarancja.

To fakt, dźwięk na tym filmie jest słabo słyszalny, ale da się z niego "wydobyć" charakterystyczny świst, zmieniający częstotliwość wraz ze wzrostem obrotów silnika, (podobnie jak z radia samochodowego, na falach średnich, zmieniający swą częstotliwość wraz z obrotami silnika, o ile spotkałeś się z takim zjawiskiem, to będziesz wiedział o co mi chodzi smile.gif), Co do szumów i wycia wentylatora to wiadomo, nie jest to pierwsze ani jedyne moje auto z AC.

No nic, trzeba będzie pojechać do aso, jak wynika z komentarzy na tym filmiku jest to nieodosobniony przypadek, myślałem że może ktoś tutaj się z czymś podobnym spotkał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.