Skocz do zawartości

Hyundai H200- Przepraszam za powtórke:(


Mobil1

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku chcialbym przeprosci za to ze po raz kolejny o to samo pytam, ale ostatnim razem nie dostalem zadnej odpowiedzi. Jutro z kolegą jedziemy ogladac hyundai h 200 i chcialbym sie Was zapytac w imieniu kolegi na co nalezy zwrocic uwage przy zakupie auta z 98 rocznika, 170 tys przebiegu z silnikiem 2.5td?? Przepraszam za swoja nadgorliwosc, ale to dla niego wazna sprawa:) Dziekuje za wszelkie informacje, milego wieczoru i pozdrawiam! 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na poczatku chcialbym przeprosci za to ze po raz kolejny o to samo

> pytam, ale ostatnim razem nie dostalem zadnej odpowiedzi. Jutro

> z kolegą jedziemy ogladac hyundai h 200 i chcialbym sie Was

> zapytac w imieniu kolegi na co nalezy zwrocic uwage przy zakupie

> auta z 98 rocznika, 170 tys przebiegu z silnikiem 2.5td??

> Przepraszam za swoja nadgorliwosc, ale to dla niego wazna

> sprawa:) Dziekuje za wszelkie informacje, milego wieczoru i

> pozdrawiam!

sprawdzcie czy przebieg jest prawdziwy i do czego byl uzywany

bardzo podoba mi sie h200 i nawet nie wiem dlaczego ,szczegolnie tylne swiatla przypadly mi do gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to moze w takim razie ktoś sie orientuje ile auto wazace 1747 kg z

> silnikiem 2.5 td majace 85 koników miałoby na oko do setki?

> Przepraszam za ciągłe wałkowanie tego tematu. Pozdrawiam!

W okolicach 20 sekund?

ps. pytanie dość śmieszne jeśli chodzi o charakter autka zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie lubicie mnie? Czy nic nie wiecie na ten temat?

kolega miał na komisie takiego dostawczaka, jak sie zapytałem co moze o nim powiedziec to mi odpowiedział ze jest zielony rotfl.gif mało kto zna te auta bo bylo bardzo zadko spotykane na polskich drogach, obecnie targaja je z holandii do nas ruscy i inni drobni handlarze, punktem przezrzutowym jest szczecin, wiec wybór masz ogromny blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na poczatku chcialbym przeprosci za to ze po raz kolejny o to samo

> pytam, ale ostatnim razem nie dostalem zadnej odpowiedzi. Jutro

> z kolegą jedziemy ogladac hyundai h 200 i chcialbym sie Was

> zapytac w imieniu kolegi na co nalezy zwrocic uwage przy zakupie

> auta z 98 rocznika, 170 tys przebiegu z silnikiem 2.5td??

> Przepraszam za swoja nadgorliwosc, ale to dla niego wazna

> sprawa:) Dziekuje za wszelkie informacje, milego wieczoru i

> pozdrawiam!

U nas w firmie byl H - 100 nie wiem czym te autka sie róznia ale na przykładzie tej H - 100 nie kupiłbym juz nic co ma Hundai na masce. silnik: 2,5 diesel chodzil bez zastrzezen tu plus, minusem jest apetyt przy dosc dynamicznej jezdzie potrafił dojsc do 12 litrów napedu. a dalo sie nim dynamicznie jezdzic. H - 100 to autko dostawcze ale do przewozów materiałow ciezkich a małych objetosciowo nie iem jak wygląda wogóle 200 to nie powiem jak tam sie sprawa ma. o komforcie jazdy nie ma co dyskutowac bo go tam nie ma. Usterek jakis powaznych nie było do czasu awarii tylnego mostu. Jak wyliczyl serwis naprawa kosztowala by 8 tys a poki co z czesciami do tego typu wymalazków jest u nas ciezko. naparwilismy to swoimi sposobami i autko pooszlo za 13 tys. Dodam ze przejechałem nim 100 tys autko było z 2000. Reasumując nie polecam tego typu aut bo przyjemnosci z jazdy nie zaznasz towaru za wiele nie zapakujesz a paliwo i czesci (jesli sie pojawią) wydrą z ciebie ostatni grosz. Ale decyzja nalezy do ciebie

893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.