Skocz do zawartości

Terrano + przyczepa


SieneK

Rekomendowane odpowiedzi

Niepokoi mnie pewien odgłos, który wydaje z siebie mój "terkot".

Jak włączę kierunkowskaz to ładnie sygnalizuje swoje działanie miękkim pykaniem przerywacza.

Natomiast po podłączeniu przyczepy i włączeniu kierunkowskazu, prócz miękkiego pykania dodatkowo wydaje z siebie piskliwy beep.

Kierunkowskazy działają tak w aucie jak i przyczepie tylko ten beep mnie hmm.gif

Ogarnia to ktoś, w czym problem hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... Ogarnia to ktoś, w czym problem

Być może nie ma problemu tylko masz tam taki przekaźnik dołożony, który sygnalizuje brzęczykiem, że kierunki w przyczepie działają?

Ja mam coś takiego tyle, że sygnalizuje dodatkową lampką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kierunkowskazy działają tak w aucie jak i przyczepie tylko ten beep mnie

> Ogarnia to ktoś, w czym problem

Ten beep to sygnalizacja dla Ciebie żebyś nie zapomniał że masz przyczepę i jesteś dłuższy niż normalnie. Teraz już nie pamiętam czy to było w moim Terrano czy X-Trialu ojca. Też beepało przy z podłączoną przyczepą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ten beep to sygnalizacja dla Ciebie żebyś nie zapomniał że masz przyczepę i jesteś dłuższy niż

> normalnie. Teraz już nie pamiętam czy to było w moim Terrano czy X-Trialu ojca. Też beepało

> przy z podłączoną przyczepą

tak też podejrzewałem, w STARze 266 miałem dodatkową kontrolkę busted.gif

Nie mam żadnej instrukcji to tego terkota i podchodzę do niego jak do Rangera czy Pajero a tam takich wynalazków nie ma biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niepokoi mnie pewien odgłos, który wydaje z siebie mój "terkot".

Teraz już nie pamiętam, ale czy w przypadku ciągnięcia przyczepy i włączenia przeciwmgielnego światła, to w aucie nie powinno być włączone? Na pewno taki przepis jest odnośnie platformy na rowery umiejscowionej na haku. Poprzedni właściciel auta ojca kombinował z przełącznikiem odłączającym światło p-mgielne w aucie jak tylko wtyczka do haka będzie wpięta. Trochę zabawy było, żeby rozkminić, o co tam chodzi, ale już jest wszystko git! smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Octavii zapalała mi sie dodatkowa kontrolka

w sumie to się uczę dopiero tego auta ale różnica pomiędzy pajero, rangerem a terrano jest smirk.gif

na plus dla terrano palacz.gif

w końcu taki mam więc innego zdania mieć nie mogę biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.