Skocz do zawartości

Samochód na 18-te urodziny


mc2000

Rekomendowane odpowiedzi

> Popieram! Dzieci trzeba rozpieszczać. Punto i Ibiza to dla dalszej rodziny.

Dziecko ma sie jedno ... dwoje ... trzeba uczyć ich klasy i wygody ... potem samo bedzie parło na to żeby mieć wygodnie w życiu

Po za tym bezpieczeństwo

Po za tym klasa ...

A póki ma 18 lat to może jeździc fajną bryką ... punto jest dobre dla mojego ojca który w 16 letnim aucie dobija 100 tys km ... a córka potem jak bedzie miała dzieci to takim cabrio nie pojeździ ... wiec za młodu niech poszaleje sobie kobieta ...

Jedyny minus w Mercu czy BMW to tylny napęd ... ale to jeszcze pare złty na nauke bezpiecznej jazdy bym znalazł ... pojechał bym z nią razem polatać bokiem grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziecko ma sie jedno ... dwoje ... trzeba uczyć ich klasy i wygody ... potem samo bedzie parło na

> to żeby mieć wygodnie w życiu

> Po za tym bezpieczeństwo

> Po za tym klasa ...

> A póki ma 18 lat to może jeździc fajną bryką ... punto jest dobre dla mojego ojca który w 16 letnim

> aucie dobija 100 tys km ... a córka potem jak bedzie miała dzieci to takim cabrio nie pojeździ

> ... wiec za młodu niech poszaleje sobie kobieta ...

Za 50 lat bedzie jeździła równie dobrze jak Lucek i wtedy mozna jej Punto czy Uno zakupic, bo wtedy ryzyko wypadku jest zerowe.

> Jedyny minus w Mercu czy BMW to tylny napęd ... ale to jeszcze pare złty na nauke bezpiecznej jazdy

> bym znalazł ... pojechał bym z nią razem polatać bokiem

Nowe samochody maja te ESP i naped nie jest ważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś proponował, ale może Citroen C3 ?

> Ponieważ moja córka niebawem ukończy 18. urodziny chciałbym kupić jej starszy (2000-2001) samochód

> aby mogła nabrać wprawy w prowadzeniu samochodu.

> Budżet to 6-8 tys.zł. Ma to być samochód niewielki i tutaj skłaniam się głównie ku segmentowi B

> choć niekoniecznie. Mały, miejski samochód, no i ekonomiczny. Może być benzyna, może być

> diesel. Byłoby dobrze gdyby miał klimatyzację, ABS, elektryczne szyby i centralny zamek.

> Wytypowałem kilka samochodów, ale niestety w kwestii doboru pod katem silników nie bardzo się

> orientuję.

> 1. VW Lupo

> 2. VW Polo

> 3. Corsa C

> 4. Punto II

> 5. Seat Ibiza

> 6. Mercedes A

> Jakich silników w tych modelach unikać, a jakie polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślę, że mógłbyś pokusić się o Astrę II z silnikiem 1,6. Kolega to miał i przejechał prawie 400

> kkm bez jakiś szczególnych awarii. Może niezbyt piękne auto ale też nie ma tragedii. Na pewno

> proste i w miarę trwałe.

I kompletnie nudne jak nie wiem co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.