Skocz do zawartości

Właśnie jechałem Hondą CTX 700


jimbo22

Rekomendowane odpowiedzi

Otako:

269598.jpg

Ino z kuframi. Dzisiaj dni otwarte POLO w Motorista. BYłem w pobliżu to podjechałem, akurat mieli okienko w jazdach próbnych.

I... się troche zawiodłem. Po recenzjach w sieci itp. nastawiłem się na fajny krążownik wagi lekkiej. Wygląd niepowtarzalny (może sie podobać lub nie) ale nic nawet ciut podobnego konkurencja nie ma.

Obiektywnie:

0. Ergonomia i prowadzenie bez zarzutów... psztyczki tam gdzie powinny, brak klamki sprzęgła - łatwo się przyzwyczaić. moc - jest jak w katalogu, takze oczekiwań żadnych nie miałem (aczkolwiek liczyłem na troche więcej po 20KM słabszym niż moje moto). Kilka razy odruchowo szukałem setów tak jak w nakedzie smile.gif musiało fajnie wyglądać - jadę i pedałuję. Dopiero po kilku stopach załapałem jak daleko z przodu trzeba sięgać wink.gif

Co i utkwiło we łbie:

1. Silnik z NC - niskoobrotowy, niby są tam te wałki i inne wygładzacze, ale nie pracuje to zbyt kulturalnie. Ponizej 2 tys obrotów (a to jest 1/3 skali!!!) poszarpuje, a automat (o którym dalej) lubi tak nisko schodzić, celem oszczędzania paliwa. Przy 4-6 tys obrotów wibruje jak moje V2 (nie wiem czy nawet nie bardziej). Przy czym moje V2 wibruje w tym zakresie najbardziej a potem jeszcze zostaje 5 tys obrotów do wykorzystania wink.gif

2. DCT - kulturalne to to nie jest. Zmiany biegów czuć i słychać (i nie piszę o obrotach). Wrzut z N na D, to jakby ktoś łomem przyłożył w wydech. O tyle o ile byłem zainteresowany tym automatem, to teraz bym nie kupił. Muszą to jeszcze poprawić imho.

3. Pozycja - moto dla mnie za małe. Niby w cruiserku kanapa jest, sety daleko z przodu - pozycja powinna być rozluźniona, ale czułem że nie odpoczywam. Po 30 minutach jazdy, już coś mnie łypało w udzie prawym wink.gif IMHO brakowało jakoś tak 5 cm do przodu i w dół, żeby nogi były swobodniej...

4. owiewki brakuje. Jest gorzej niż w moim SV - gdzie wiatr rozkłada się na cały korpus, tam idzie całe ciśnienie w kask wink.gif

Ogólnie - moto za tą cene jest zacne. Kufry, automat, niepowtarzalność za <30 tys PLN. ale nie da się kupić bez automatu smile.gif

Dziękować smile.gif

mozecie wpisywać jak babski w skali 1/10 jest ten motocykl vs Wasze wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.